Apie mane


Darius Kairaitis

Sveiki, esu Darius Kairaitis, šio tinklaraščio autorius. Gyvenu Lietuvoje (ir tuo esu labai patenkintas), turiu šeimą (žmoną ir du vaikus), darbą, butą, paskolą, automobilį, stacionarų kompiuterį, daug minčių ir katiną. Mėgstu žvejoti, valgyti, keliauti, žiūrėti filmus, žaisti, bendrauti. Esu katalikas, nevartoju alkoholio (nuo 2013 m.) ir mokausi sveikai gyventi. Krapštausi namuose ir galvoje, myliu šeimą, savo artimus ir visus geros valios žmones bei džiaugiuosi gyvenimu ir galimybe su Jumis dalintis savo mintimis bei pasiekimais.

Apie ką rašau?

Kadangi esu šeimos vyras, kuriam šeima yra vertybė ir kuriai skiriu didžiąją savo gyvenimo dalį, tai ir rašyti apie mane supančius žmones, šeimyninius reikalus, namų ūkio darbus, remontą, maistą bei smagias atokvėpio minutes man yra lengviausia.  Rašau tiesiog apie gyvenimą. Man tai patinka ir mielai tuo su Jumis dalinuosi.
Reklaminiai įrašai?

Kodėl gi ne? Bet rašau tik apie tai, kas praeina pro mano sąžinės cenzūrą.  Pavaryk! įrašai turi išliekamąją vertę ir neblogai atrodo Google paieškos rezultatuose. Atsiskaitymai pagal susitarimą. Galimi barteriniai mainai. Išrašau sąskaitas.

Kodėl „Pavaryk!“?

Šeima, namų darbai, gyvenimas ir Pavaryk!. Kažkaip nedera.... Na, Pavaryk! turi ir gražių prasmių - puikiai ką nors atlik, padaryk, parodyk, išmok, pasiek ir panašiai. Pastarųjų prasmių pagrindu ir stengiuosi gyventi. Ne visada pavyksta, bet mokausi, darau išvadas ir bandau tobulėti, tam ir gyvenimas man duotas. To linkiu ir Jums!

Ačiū, kad skaitote ir gerų įspūdžių!

P.S. Mane galima sekti per Facebook'ą, Google + ir YouTube


Turite pasiūlymų, klausimų rašykite: dkairaitis (eta) gmail.com
Būsiu dėkingas už pranešimus apie klaidas.