2015-09-21

,

Šašlykai keptuvėje

Šašlykai kepti keptuvėje

Čia, kai norisi (reikia) greitai ir skaniai namuose pavalgyti. Šašlykai keptuvėje, bulvės puode, agurkas, pomidoras, šaukštas pomidorų padažo ir ausys jau lapatoja :). Niam, niam - skanu, paprasta ir greita. Vienu metu ant ugnies statau puodą su bulvėmis ir keptuvę su šašlykais. Šašlykai kepa tiek pat laiko, kiek puode verda bulvės. Išvirė bulvės - gatavas ir šašlykas. Paprasta skaičiuoti. Tada į lėkštę, į skrandį ir gurkšt Coca-colos, ir ... sveikos mitybos specialistai jau su manim neturi apie ką kalbėti :)

Tokie pietūs būna iš serijos, kai namuose nėra ką valgyti, pavyzdžiui žmona nespėjo paruošti ar pasikeitė jos planai ir paprašo vyro kažką greitai suorganizuoti. Kartais tiesiog nuperku kebabų :), o kartais greitai sumąstęs ką gaminsiu maunu į maisto prekių parduotuvę ir žaibo greičiu tam reikalui apsiperku:

Pirkinių maišelis

Mokykitės, moterys - nieko „lyšno“:). Bulvės, marinuoti šašlykai, pomidorų padažas ir Coca-cola. Agurkų, pomidorų namie buvo.

Toliau: greitai, greitai, skutu bulves, statau puodą ant ugnies, šalia keptuvę ir indelį su šašlykais:

Bulvių skutimas

Į keptuvę suverčiu šašlykus, įpilu vandens, šlakelį aliejaus ir statau ant didelės ugnies:

Šašlykų kepimas

Jokių papildomų pagardų (druskos, pipirų) nededu, nes pirktinių šašlykų marinate visko pakanka, o vandens įpilu štai tiek:

Šašlykai keptuvėje su vandeniu

Šašlykai keptuvėje ant didelės ugnies kepa, tiksliau troškinasi praktiškai tol, kol puode su bulvėmis užverda vanduo. Bekepančius šašlykus vis pamaišau:

Šašlykai keptuvėje

Didelė ugnis iš keptuvės išgarina vandenį, o kai keptuvėje skysčių lieka maždaug tiek, kiek matosi žemiau esančioje nuotraukoje, sumažinu ugnį:  

Šašlykai keptuvėje prieš skrudinimą

Ant mažesnės ugnies, vis pavartydamas, kepu, kol mėsa gražiai paskrus. Man praktiškai vienu metu išverda bulvės ir baigia kepti šašlykai:

Iškepę šašlykai

Toliau, greitai į lėkštę ir skanaus, mielieji!

Kepti šašlykai

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. Tu, kaip visada, originalus :):)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Per šiuos viešus originalumus žmonai pažįstamos bajeriukus pradėjo laidyti: „Tai ką, nieko namuose nedarai, viską tik vyras.“ :)

   Panaikinti
 2. Musu seimyna daro taip daznai, nes nevisada yra galimybe issikepti saslyka, o ypac saltuoju metu laiku.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Skanu tie šašlykai, žinoma, keptuvėje kepto ne toks skonis, bet vistiek labai skanu.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Geras skonis keptuvėje šašlykas tik reikia įdėti keciupo ir kiaudikiau tada būna mmmm😊

  AtsakytiPanaikinti