Apie mane

Darius Kairaitis

Sveiki, esu Darius Kairaitis, šio tinklaraščio autorius. Gyvenu Lietuvoje (ir tuo esu labai patenkintas), turiu šeimą (žmoną ir du vaikus), darbą, butą, paskolą, automobilį, stacionarų kompiuterį, daug minčių ir katiną. Mėgstu žvejoti, valgyti, keliauti, žiūrėti filmus, žaisti, bendrauti. Esu katalikas, nevartoju alkoholio (nuo 2013 m.) ir mokausi sveikai gyventi. Krapštausi namuose ir galvoje, myliu šeimą, savo artimus ir visus geros valios žmones bei džiaugiuosi gyvenimu ir galimybe su Jumis dalintis savo mintimis bei pasiekimais.

Apie ką rašau?

Kadangi esu šeimos vyras, kuriam šeima yra vertybė ir kuriai skiriu didžiąją savo gyvenimo dalį, tai ir rašyti apie mane supančius žmones, šeimyninius reikalus, namų ūkio darbus, remontą, maistą bei smagias atokvėpio minutes man yra lengviausia.  Man tai patinka ir mielai tuo su Jumis dalinuosi.

Reklaminiai įrašai?

Žinoma! Bet rašau tik apie tai, kas praeina pro mano sąžinės cenzūrą. Pavaryk! įrašai turi išliekamąją vertę ir figūruoja Google paieškos rezultatų topuose. Atsiskaitymas pagal susitarimą. Galimi barteriniai mainai. Išrašau sąskaitas. Šiuo metu remontuoju butą, tad domina remonto, interjero apdailos medžiagos, svetainės baldai, audio-garso technika, virtuvės buitinė technika.

Kodėl toks pavadinimas?

Kodėl "Pavaryk!"?  Šeima, namų darbai, gyvenimas ir "Pavaryk!". Kažkaip nedera.... Na, "Pavaryk!" turi ir gražių prasmių - puikiai ką nors atlik, padaryk, parodyk, išmok, pasiek ir panašiai. Pastarųjų prasmių pagrindu ir stengiuosi gyventi. Ne visada pavyksta, bet mokausi, darau išvadas ir bandau tobulėti, tam ir gyvenimas man duotas.

Gerų įspūdžių!

P.S. Mane galima sekti per Facebook'ą, Google + ir YouTube


Turite pasiūlymų reklamai, klausimų rašykite: dkairaitis (eta) gmail.com
Būsiu dėkingas už pranešimus apie klaidas.