2015-09-21

,

Šašlykai keptuvėje

Šašlykai kepti keptuvėje

Čia, kai norisi (reikia) greitai ir skaniai namuose pavalgyti. Šašlykai keptuvėje, bulvės puode, agurkas, pomidoras, šaukštas pomidorų padažo ir ausys jau lapatoja :). Niam, niam - skanu, paprasta ir greita. Vienu metu ant ugnies statau puodą su bulvėmis ir keptuvę su šašlykais. Šašlykai kepa tiek pat laiko, kiek puode verda bulvės. Išvirė bulvės - gatavas ir šašlykas. Paprasta skaičiuoti. Tada į lėkštę, į skrandį ir gurkšt Coca-colos, ir ... sveikos mitybos specialistai jau su manim neturi apie ką kalbėti :)

Tokie pietūs būna iš serijos, kai namuose nėra ką valgyti, pavyzdžiui žmona nespėjo paruošti ar pasikeitė jos planai ir paprašo vyro kažką greitai suorganizuoti. Kartais tiesiog nuperku kebabų :), o kartais greitai sumąstęs ką gaminsiu maunu į maisto prekių parduotuvę ir žaibo greičiu tam reikalui apsiperku:

Pirkinių maišelis

Mokykitės, moterys - nieko „lyšno“:). Bulvės, marinuoti šašlykai, pomidorų padažas ir Coca-cola. Agurkų, pomidorų namie buvo.

Toliau: greitai, greitai, skutu bulves, statau puodą ant ugnies, šalia keptuvę ir indelį su šašlykais:

Bulvių skutimas

Į keptuvę suverčiu šašlykus, įpilu vandens, šlakelį aliejaus ir statau ant didelės ugnies:

Šašlykų kepimas

Jokių papildomų pagardų (druskos, pipirų) nededu, nes pirktinių šašlykų marinate visko pakanka, o vandens įpilu štai tiek:

Šašlykai keptuvėje su vandeniu

Šašlykai keptuvėje ant didelės ugnies kepa, tiksliau troškinasi praktiškai tol, kol puode su bulvėmis užverda vanduo. Bekepančius šašlykus vis pamaišau:

Šašlykai keptuvėje

Didelė ugnis iš keptuvės išgarina vandenį, o kai keptuvėje skysčių lieka maždaug tiek, kiek matosi žemiau esančioje nuotraukoje, sumažinu ugnį:  

Šašlykai keptuvėje prieš skrudinimą

Ant mažesnės ugnies, vis pavartydamas, kepu, kol mėsa gražiai paskrus. Man praktiškai vienu metu išverda bulvės ir baigia kepti šašlykai:

Iškepę šašlykai

Toliau, greitai į lėkštę ir skanaus, mielieji!

Kepti šašlykai

Patiko įrašas? Prenumeruokite PAVARYK! naujienas
Dalinkitės:  

4 komentarai :

 1. Atsakymai
  1. Per šiuos viešus originalumus žmonai pažįstamos bajeriukus pradėjo laidyti: „Tai ką, nieko namuose nedarai, viską tik vyras.“ :)

   Panaikinti
 2. Musu seimyna daro taip daznai, nes nevisada yra galimybe issikepti saslyka, o ypac saltuoju metu laiku.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Skanu tie šašlykai, žinoma, keptuvėje kepto ne toks skonis, bet vistiek labai skanu.

  AtsakytiPanaikinti