2009-11-25

,

Daržovių duona - skanu, paprasta ir sveika

Photobucket

Kadangi nemaža dalis šio tinklaraščio prenumeratorių mėgsta gaminti maistą, esu priverstas karts nuo karto pateikti kokio nors skanaus patiekalo receptą. Tik nesupraskit, kad tai darau sukandęs dantis. Ne. Man pačiam patinka atrasti ką nors skanaus ir negirdėto. Mėgstu skaniai pavalgyti :)

Šį kartą noriu pasidalinti su be galo skaniu... tiesiog burnoje tirpstančiu patiekalo receptu - daržovių duonelėmis. Aptikau jį buvusios amerikietės Lidijos Rasutis virtuvėje. Patiekalo gamybą nufilmavo "Būkite sveiki" komanda.

Pati Lidija apie patiekalą sako:
“Šitą patiekalą pradėjau gaminti dar studentavimo metais. Amerikiečiai labai dažnai valgo moliūgus. Rudenį per Padėkos dieną jie visuomet būna ant šventinio stalo. Moliūgai – tai tradicinis indėnų maistas, todėl jis taip dažnai valgomas Amerikoje. Moliūgas turi tokio pat saldumo kaip ir burokėliai, todėl tinkamai paruošus patiekalai su moliūgu patiks ir vaikams. Moliūgo jokiu būdu negalima virti – jis bus neskanus, jį reikia garinti. Kaip atskirti, koks moliūgas yra skanus? Jis turi būti labai oranžinis. O šių duonyčių receptą nusižiūrėjau iš garsiosios Mayo klinikos valgiaraščio. Ten gydosi sunkiausi ligoniai, ten gražinama sveikata net tiems, kurie buvo praradę viltį. Tad, manau, ir maistas patiekiamas šios klinikos ligoniams yra labai sveikas.”
Detalų patiekalo receptą rasite po šia NUORODA. Skanaus!

Video šaltinis: BukiteSveiki

PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast
Dalinkitės:  

1 komentaras :

  1. Moliūgai yra viena mano mėgstamiausių daržovių. Tik nelabai žinau, išskyrus moliūgų sriubą, ką iš jų skanaus pagaminti. Na ši daržovių duona tikrai suintrigavo.

    AtsakytiPanaikinti