2009-09-09

Lietuvos krepšinio rinktinė 2009 - kol kas nieko gero... nebent tik sirgaliai...

Photobucket

Lietuviai šiandien vėl kišo... Nekaltinu vyrų - jie stengėsi, tiek kiek galėjo. Tai ne juose bėda - bėda struktūroje.

Formuodami šių metų rinktinės sudėtį, mano galva, klydo aukščiausi, įtakingiausi Lietuvos sporto biurokratai. Kas jie? Nežinau. Bet jų žodis buvo lemiamas. "Kišo" šiandien ne krepšininkai, "kišo" šiandien rinktinės formuotojai.

Artėja 2011 metais Lietuvoje vyksiantis XXXVII Europos krepšinio čempionatas. Mano galva Lenkijoje turėjo žaisti 90 % artėjančiame Europos čempionate pergalėms subalansuotos Lietuvos rinktinės narių. Gaila, bet tokių nebuvo, o tie kurie buvo gavo į kaulus ne tik nuo Europos krepšinio vidutiniokų turkų, bet ir nuo krepšinio pradinukų lenkų.

Lenkijoje vykstantis čempionatas turėjo būti geru pladzdarmu dabartinės rinktinės branduolio balansavimui, bet taip neįvyko, nes nėra ką balansuoti.

Kada, jeigu ne dabar, Lenkijoje, turim baigt formuot 2011 m. rinktinę? Kada jeigu ne dabar turim baigti glaistyti 2011 metų rinktinės branduolį?

Laiko liko nedaug - 2 metai.

Gaila, bet dabartinė situacija rodo, kad rinktinės nėra... yra tik sirgaliai...

Gaila, kad geriausiems Lietuvos krepšinio treneriams Lietuvos rinktinėje nėra vietos. Per daug mes jų turime, tad kodėl nepasidalinti su kitais (PVZ. šiame čempionate su graikais) :)

...kol kas nieko gero...

... o čia po pirmų turkams prakištų rungtynių D. Lavrinovičiaus interviu apie pastangas daugiau nepralaimėti...dabar juokas ima:Foto šaltinis: www.15min.lt
Video šaltinis: ekc2009tv

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

1 komentaras :