2009-08-13

Komentarai. Komentarų rašymo pamokėlė

Photobucket

Jau kuris laikas el. paštu kai kurie skaitytojai skundžiasi, kad negali šiame bloge palikti komentarų, nes nemoka naudotis šio blogo komentarų rašymo įrankiu. Sutinku, kad kompiuterinį raštingumą silpnai išmanantiems skaitytojams šio tinklaraščio komentarų rašymo tvarka kiek per sudėtinga, bet artimiausiu laiku ji nesikeis, todėl noriu pravesti trumpą komentarų rašymo pamokėlę :)

Pradžios puslapis pavaryk.lt arba pavaryk.blogspot.com - tai pagrindinis tinklaraščio pradžios puslapis kuriame visada rasite 10 naujausių įrašų. Patys naujausi išsidėstę pačiame puslapio viršuje.

Norėdami palikti komentarą kiekvieno įrašo apačioje rasite nuorodą "komentarai":

Photobucket

Paspaudus šią nuorodą prieš akis atsivers puslapis su komentarų pradžia. Jo viršuje - komentuojamas įrašas, apačioje - naujausi komentarai ir komentarų rašymo langas:

Photobucket

Leisdami puslapį žemyn rasite komentarų rašymo langą:

Photobucket

"Komentuoti kaip" laukelyje pasirinkite profilį "Vardas / URL":

Photobucket


Tada iššokusios lentelės "Redaguoti profilį" viršutiniame laukelyje įrašykite savo vardą (URL laukelį galite palikti tuščią) ar slapyvardį (aš pavyzdžiui įrašiau "Darius") ir spauskite mygtuką "Tęsti":

Photobucket

Dabar prieš akis vėl atsiras komentarų rašymo langas, tik langelyje šalia "Komentuoti kaip:" jau bus įrašytas Jūsų pasirinktas vardas:

Photobucket

Dabar rašome komentarą, o parašę spaudžiame apačioje esantį mygtuką "Įdėti komentarą". Viskas mūsų komentaras paskelbtas:

Photobucket

Beja, įspėju, kad nešvankūs, įžeidžiantys, bei kurstantys nesantaiką komentarai šiame tinklaraštyje netoleruojami.

Foto šaltinis: sxc.hu

PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą