2009-03-09

, ,

Jeigu taip, paremkime tada ir finansinių sunkumų kankinamą bendrovę Ranga IV

Photobucket
Jeigu jau remiame turtingiems žmonėms priklausantį krepšinio klubą Kauno Žalgirį, kurio savininkai nemoka tvarkytis su finansais, paremkime tada ir kitą Lietuvos "pažibą" - statybos bendrovę Ranga IV ir vargšą jos vadovą Laimutį Pinkevičių. Kodėl gi ne?

Mano galva tai yra tas pats.

Man iš principo yra kvailas kvietimas remti klubą priklausantį turtingiems žmonėms:Klubo savininkai savo pinigų Žalgirio gaivinimui merkti nenori, o nori ant svetimų išplaukti. "GUDRUČIAI" pasitelkę scenos grandus pumpuoja tautai smegenis:Klausykit, raginu nepasiduoti tokioms provokacijoms. Būkime budrūs, Žalgirio klubas mums nepriklauso, ne mes esame jo savininkai atsakingi už jo finansinę būklę.

O jeigu jau remiame Žalgirį, remkime tada visus kitus nevykėlius. Pavyzdžiui RANGA IV po Žalgirio antroje, o gal net ir pirmoje vietoje turėtų būti. Kas pirmas Pinkevičiui perves pinigelių? Vargšas juk, ir žmona paliko ir biznis nusisuko, o juk tiek daug gero, tiek daug gerų emocijų naujakuriams suteikė.

Siūlau po Žalgirio labdaros koncerto organizuoti kitą labdaros koncertą skirtą paremti finansinių sunkumų kankinami Ranga IV bendrovei :)))

Klausykit, jeigu klubo savininkai nesugeba išlaikyti Žalgirio, turi jį tada perleist kitiems, gebantiems tai padaryti, o neieškoti atpirkimo ožių...

O aš, sirgau už Žalgirį ir sirgsiu, bet sirgsiu už žaidėjus , o ne už buržujus norinčius iš Žalgirio daryti biznį... O jeigu taip atsitiks, kad Žalgirio neliks, kaip, kad neliko Statybos, tada prarysiu karčią piliulę ir ieškosiu kito favorito - toks jau tas gyvenimas...

Bet sorry, tokių akcijų, kaip Žalgirio, niekada neremsiu...

Foto šaltinis: skp.lt
Video šaltiniai: Respublikapromo, LTVonline

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

7 komentarai :

 1. Religija numeris viena Lietuvoje vėl krikščionybė! Ačiū Tau Aukščiausiasis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Teisingai pasakyta. Žmonės metasi po 10 Lt, kad milijonus (!) uždirbantys krepšininkai išbėgtų į aikštę. Vaikų namus verčiau paremkit, nes krepšininkų apetitas per didelis.

  AtsakytiPanaikinti
 3. jauciu jusu komentaruose - daug pagiezos.
  Juk patys matome ka sena valdzia su navikausku priesaky pridirbo - o dabar reikia kazka daryti kad nereiktu sirgti uz amzinai antrus.
  Man mano 50 lt nebuvo gaila. Vis tiek tos teigiamos emocijos po pergaliu vertos daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškaskovo 10, 2009

  Autoriau, kas yra tie galintys išlaikyti klubą, kuriems jį reikėtų perleisti? Įvardink konkrečiai. Manai prie Žalgirio nusidriekusios eilės norinčių kasmet palengvinti savo kišenes bent keliais milijonais? Krepšinis nėra verslas, todėl jokie sukišti pinigai niekada nesugrįš. Apie pelną net nekalbu.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Mielas anonime, tai fiziniai, juridiniai asmenys gebantys tvarkingai tvarkytis.

  O kaip jūs įvertintumėte Sabonio elgesį? Akcijos metu komandos savininko nebuvo kartu su komanda. Kai tik sunkumai prispaudė movė į užsienį bailys...:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškaskovo 11, 2009

  Dariau, kalbėjai apie klubo perleidimą tiems, kurie jį gali IŠLAIKYTI. Išlaikymas reiškia krūvos milijonų atidavimą iš savo kišenės kiekvieną sezoną. Kas tokie Lietuvoje norėtų ir, svarbiausia, galėtų taip išlaidauti? Išvardink tuos fizinius ir juridinius asmenis.

  Gali sugebėti tvarkytis geriau už bet ką kitą, bet pirmiausia reikia iš kažkur gauti milijonų, kuriuos galėtum tvarkyti.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Manau reikia skirti Žalgirio rėmimą nuo Tomkaus nesąmonių. Gerai, kad Sabonis ir nedalyvavo. Skaitėt šiandien "spec. respublikos priedą zalgiris" ? Tpfu!

  AtsakytiPanaikinti