2009-02-06

,

Valinsko judėjimo narė Zita Užlytė keliasi reitingus už mūsų "babkes"

Photobucket


Šį įrašą išprovokavo A.Račas: "A.Valinsko vardo judėjimo narė suremontuos vaikų darželį. Be padėkų ir pagyrimų… " . Žemiau TPP pranešimas spaudai ir mano komentaras:
Seimo Tautos prisikėlimo partijos frakcijos pranešimas: Seimo narės Zitos Užlytės dėka Alytaus vaikų lopšelio-darželio „Putinėlis“ pastato renovacijai skirta 400 000 litų

2009 m. vasario 5 d. pranešimas VIR

Parlamentarė Zita Užlytė neabejinga prastoms ikimokyklinio amžiaus vaikų gyvenimo sąlygoms.

Iš Alytaus miesto savivaldybės sužinojusi apie tragišką vaikų lopšelio-darželio „Putinėlis“ būklę, Seimo narė nedelsdama parengė prašymą dėl valstybinių lėšų panaudojimo. Svarstant valstybės investicijų programos (VIP) biudžetą į parlamentarės prašymą buvo atkreiptas dėmesys ir šios vaikų įstaigos renovacijai skirta 400 000 litų. Nors šios sumos visam lopšeliui-darželiui iš esmės renovuoti neužteks, sutvarkyti stogui, sudėti naujiems langams lėšų turėtų pakakti.

„Šiame lopšelyje-darželyje, kuriame yra ir savaitinė vaikų su klausos problemomis grupė, vidutinė oro temperatūra 18° C laipsnių, vidaus patalpų sienos ir lubos sudrėkusios, kampuose pilna pelėsių. Koks žmogus gali atsakyti padėti kasdien šąlantiems vaikams ir jų auklėtojoms? Tai, kad pavyko gauti pinigų šios įstaigos sutvarkymui labai gerai, tačiau tokių darželių kaip šis šalyje yra daugybė. Visiems reikia elementarios pagalbos – pakeisti stogą, sudėti naujus langus, sutvarkyti duris, grindis. Jei galėčiau padėti renovuoti visas ikimokyklines įstaigas, tuomet jausčiausi padariusi didelį darbą“, – teigia Seimo Tautos prisikėlimo partijos frakcijos narė Zita Užlytė.

Parlamentarė neabejoja, kad tai tikrai ne paskutinis darželis, kuriam bus suteikta tokia parama. Iš auklėtojų, o juo labiau vaikų Zita Užlytė nelaukia nei padėkų, nei pagyrimų: „Vaikai turi augti normaliose sąlygose. Už tai nedėkojama. Taip tiesiog turi būti“.

Kitą pirmadienį Seimo narė vyks į Alytaus valstybinius vaikų globos namus.

Tautos prisikėlimo partijos frakcijos atstovė spaudai

Vaiva Gogelienė

Tai ką padarė Z. Užlytė - jau klasika tampantis “bonusų” rinkimo ir reitingų kėlimo modelis. Pavyzdžiui Seimo narė Dangutė Mikutienė tokių “darbelių” dėka Trakuose tapo bene gerbiamiausiu žmogumi ir trečius metus iš eilės buvo išrinkta į Seimą. Aišku, tie kas supranta ir žino, kad moteriškė naudodamasi mūsų, o ne savo, pinigais dalino labdaras, organizuodavo padėkos akcijas su dovanų dalybomis jos geruoju žodžiu nemini. Na ir kas? Politikei nusispjaut, nes tokių keliasdešimt ar keli šimtai, o štai nesuprantančių tiesos ir priimančių tokius darbus kaip garbingą poelgį - tūkstančiai.

Užlytės atveju aplink Alytaus darželį, kelių kilometrų spinduliu, nuvilnis Užlytę liaupsinanti banga. Kuo daugiau bangų Užlytė kels, tuo daugiau norinčių nešioti ją ant rankų atsiras. O vaizdelis šiuo atveju būtų toks: "Nešasi dzūkų banda ant rankų iškėlusi Užlytę. Nešančiųjų kišenėse barška miškuose beuogaujant, begrybaujant uždirbti vargani centai. Kadangi nešančiųjų rankos iškeltos į viršų, Užlytei patogu nuleidus rankas švarinti jų kišenes..."

Štai tokia realybė.

P.s. Zitos Užlytės palikta klasė:Fotomontažo šaltiniai: sxc.hu, alytausnaujienos.lt
Video šaltinis: ramanciukas

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. p.Užlytė dar galėtų pramušti valstybinių pinigų TPP atstovės spaudai kvalifikacijos kėlimo kursams. Mat "Parlamentarė Zita Užlytė neabejinga prastoms ikimokyklinio amžiaus vaikų gyvenimo sąlygoms" nėra įvykis, apie kurį raštytinas pranešimas spaudai.
    reikėtų p. Gogelienei bent pramokti pranešimų rengimo abėcė.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ei jus Pi...ai, Ką Zita blogai gal pasielgė kad padėjo darželį suremontuot,kur..s jus, ar pridėjot kur nors vieną centą? Šaunuolė Zita, aišku kad ji nusipelno pagarbos už savo darbą. Neklausyk tu besarmačiu Zita.

    AtsakytiPanaikinti