2009-02-16

, ,

Ir vėl Eurovizijos atrankos organizatoriai nusigrybavo...

Photobucket

Na niekaip negaliu suprasti kas per velniava darosi su ta nacionaline Eurovizijos atranka? Kas per "abeliai" savo rankose laiko konkurso atrankos vairą?

Šiais metais "abeliai" eilinį kartą nusigrybavo: prasidėjus "Dainų dainai" pakeitė konkurso sąlygas ir geriausios dainos nugalėtojui suteikė teisę atstovauti Lietuvai Eurovizijoje. Nors prieš "Dainų dainos" konkursą prodiuseris Jonas Vilimas tikino:
"Šio konkurso tikslas – ne išrinkti Lietuvos atstovą "Eurovizijoje", o išrinkti geriausią Lietuvos dainą"

Specialiai Eurovizijai besiruošusieji atlikėjai liko apgauti.

Žodžiui kaip norėjo taip darė... kaip norėjo taip padarė, ko pasekoje vėl išrinko niekam tikusią (Eurovizijos prasme) dainą.

Mano galva, Sasha Son daina visiškai netinka Eurovizijai. Ko reikia mažai valstybei norint tinkamai pasirodyti Eurovizijoje jau parodė ne tik nugalėtojais tapę Latviai (Marjia N.), bet ir mūsiškiai Skamp bei LT United.

Pažiūrėjus šiuos pasirodymus ir kvailiui būtų aišku, kad norint nugalėti ar bent jau likti pastebėtiems muzikiniame "Eurošvogerių" konkurse neužtenka gero balso ir gražiai skambančios dainos (kai kuriais atvejais net ir to nereikia), norint nugalėti dar reikia šarmo, energijos, originalaus stiliaus, spektaklio, uždegančio reginio.

Štai, kad ir tokio arba tik tokio:Ar turi visa tai Sasha Son?

Ne.

Taigi eilinį kartą atrankos "abeliai" nusigrybavo.

Bet "abeliai", bet kuriuo atveju liks nepralošę - Eurovizijos per LTV žiūrimumas, nesvarbu kas atstovaus Lietuvą vistiek bus didelis.

O mes eilinį kartą, keldami "abelių" televizijai reitingus, sulipę prie ekranų nusivilsim... "Ir vėl nepasisekė" - kartosim - "turbūt dėl to, kad per maža šalis esam"...

... O pasirodo reikalas visai ne tame...

Video šaltinis: arstego


 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

2 komentarai :

 1. perfrazuojant:
  "Ir vėl PAVARYK autorius nusigrybavo..." ;)
  Prie ko čia organizatoriai ir tai ką išrinko LTV žiūrėtojai. Pagal tave visi balsavę "abeliai"?
  Jo kiekvienas siųstų savo mėgstamą atlikėją. Man pvz labiausiai patiko Adomaitis, kai kam (gal ir tau?) Pilvelytė (bet "deja" ji nedalyvavo)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mielas bzhyk, kitą kartą, prieš rašydami komentarą, dar ir dar kartą atidžiai perskaitykite įrašą (postą) :)

  AtsakytiPanaikinti