2009-01-02

, ,

2009 m. naujakas Vilniuje

Tipo Vilnius tapo Europos kultūros sostine...

Masė žmonių, grūstis. Šalta. Spūstis. Masė neša. Laukti dar 0,5 val. Šalta. Masė stumdosi, spjaudosi, keikiasi. Laukiam įspūdingo šou. Šalta. Stumdosi, vėl stumdosi. Nesmagu. Grūstis, keiksmai. Kažkas prasidėjo. Aukštai virš galvų kažkokios šviesos. Muzika. Riksmai. Viršuje muzika. Iš kur? Neaišku. Šviesa, dar šviesa. Stumdosi, keikiasi, spjaudosi. Kur mes? Kas čia? stumdosi, spjaudosi, rėkia. Ką jau viskas. O kas čia buvo? Kur mes? Kaip išeiti? Masė suirzo. Blaškosi, keikiasi. Kamštis, keiksmai, automobilių signalai, keiksmai. Baigėsi benzinas. Kamštis. Šalta. Reikia stumti iki degalinės. Keiksmai. Šalta. Nieko gero. Vėlu. Jau rytas. Namai. Kas per velnias mane vijo į tą šventę.

Kur išleisti milijonai?

Video šaltinis: vilnius2009


Užėjus į http://www.jeanmicheljarre.com/ svetainę daugiau klausimų nekyla..
Man asmeniškai gėda dėl tokio 1000 metų paminėjimo pradžios...

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast
Dalinkitės:  

10 komentarų :

 1. Prieš einant į tokius renginius reikia galvoti :)
  P.S. aš jau "išaugau" iš tokių masinių susibūrimų mieste. Nevilioja visiškai

  AtsakytiPanaikinti
 2. kazin ar galima lyginti Vilnius "fejerverkus" su tuo sou, kur Maskvoje, nes bent jau jutubes nuorodoje yra Jean Michel Jarre koncertas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškassausio 02, 2009

  pats blogiausias nauji metai FACK

  AtsakytiPanaikinti
 4. @Pavaryk. O neradai renginio kainos? Būtume vienam žmogui paskaičiavę :). Lietuvoj šis šou kiekvienam kainavo 1 Lt.
  Mes iš Kauno atvažiavom. Mašina tvarkingai radom pasistatyt, su autu privažiavom iki vietos. Per anksti buvom - pašalom. Niekas nekaltas. Žmonių prisirinko, bet geroj vietoj stovėjom (ant paaukštinimų). Viskas puikiai matės, vietos irgi buvo. Niekas sumušt nepasisiūlė. Problemos tik kad grįžtant Gedo pr. tai ne ėjom, o nunešė :). O po to 1h nei taxi nei auto :))

  AtsakytiPanaikinti
 5. Andriau, šis renginys iš mūsų kišenės...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jei kalbame apie fejerverkus prie Katedros aikštės, tai jie man labai patiko. Aš ir rašiau, kad renginys mums kainavo po 1 lt kiekvienam. Tik tiek. Pažiūrėjau Taipejaus (Taipei), Honkongo ir Sidnėjaus fejerverkus - nieko per daug įspūdingo po Vilniaus ;). O jei dar kainas palygintume, tai Vilnius gautų pirmą vietą.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Andriau, kita vertus ne viskas pinigais matuojama. Kaip meilės ar gyvybės nenusipirksi, neįkainuosi, taip ir renginio sukeltos nuotaikos. Galima už dyką padaryti reginį kuris pripildys tavo sielą dieviška palaima, o galima už milijardus padaryti šūdą. Tai priklauso nuo to kas organizuoja ir kaip tai daro. Jeigu požiūris į renginį tipo "man dzin" tai ir renginys nepriklausomai nuo išleistų milijonų gausis "dzin". Šiuo atveju panašu, kad 1000-mečio proga buvo padarytas DIDELIS DZIN.

  AtsakytiPanaikinti
 8. o kaip renginys susijęs su tuo, kad šalta? gi visi žinojo, kad vyks lauke, apsirengti galima šilčiau... ("blogo oro nebūna, būna tik netinkama apranga"). organizatorius sunku kaltinti ir tuo, kad lietuviai paniurėlių tauta, kurie keikiasi ar spjaudosi... sorry, bet čia žiūrovų kultūros klausimas, nelabai ką tavo komentare apie renginį radau...

  AtsakytiPanaikinti
 9. Gerbiamas gi, atsižvelgdamas į Jūsų norą kažką apie renginį rasti (beja man taip ir liko klaustukas ką apie renginį Jūs norėjote rasti?) rekomenduoju paskaityti šį įrašą: Įžiebėme chaltūrą ar kultūrą? . Jame turėtumėte rasti tai ko ieškote :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Adriau apsispresk su kuo tu i ta svente vaziavai, nes is Kauno atvykot su masina o po to jau teko taxo ieskot. O gal nemeluok:) kad buvai

  AtsakytiPanaikinti