2008-12-06

, ,

Vergai

Neįsivaizduojate kas šiandien darėsi Vilniaus Ukmergės g. "Senukuose". Kažkoks visuotinis pamišimas. Norėdamas eskalatoriumi pakilti į antrą aukštą turėjau stovėti eilėje! Be žodžių! Žemyn leidosi, į viršų kilo sausakimši žmonių keltuvai.

Photobucket
Paveiksliuko šaltinis: cartoonstock.com

Senukai, kaip ir Maxima prieš Kalėdas padarė dideles 40 % nuolaidas žaislams. Visi puolė pirkti... Aš irgi puoliau, nes senai svajojau nusipirkti gerą, medinį stalo žaidimų rinkinį su šachmatais, šaškėmis, nardais, kauliukais ir t.t.

Photobucket
Foto šaltinis: mastersgames.com

Bet deja, nei Maximoj, nei Senukuose, nei kituose mini ir maxi prekybos centruose jo neradau. Tiesa Maximoj buvo kažkoks niekam tikęs plastmasinis rinkinys, Senukuose ir kitur iš vis jokio nebuvo.

Paskelbė didieji centrai žaislams akciją,... ir ką? Gerų daiktų nėra arba juos sunku rasti. Pagrinde vien tik SINTETINIS ŠLAMŠTAS. Čia kaip su geromis TV laidomis per teliką - su žiburiu reikia ieškoti. Grūda verslininkai beskonybes, blizgučius ir nekvaršina sau galvos dėl to, kad tokiu savo elgesiu prisideda prie tautos nukvakinimo. Prekių vergais, štai kuo mes pavirtome.

PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. Na jeigu nuolaidos, kaip kartais Amerikoj būna, būtų buvusios ne 40% o 100%... tada jo. Dabar pirkėjai palyginus ramiai save vedė.

    AtsakytiPanaikinti