2008-11-18

, ,

Maxima agurkai plastmasės skonio

Photobucket

Šie Maxima prekybos centre pirkti marinuoti agurkai tikra tragedija. Nors galiojimo laikas ir kvapas atidarius stiklainį geras, patys agurkai turi panašų į plastmasę skonį. Neįmanoma valgyti, tikras apsivėmimas. Šiandien visi šie agurkai iš šaldytuvo keliavo tiesiai į šiukšlių dėžę. Fe-fe-eeeee!

Na, o kam patinka plastmasė - tai geresnio pakaitalo už šiuos agurkus nėra. Skanaus!

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

7 komentarai :

 1. Vartoju home-made marinuotus agurkus, tai nekyla tokių problemų :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gerai, kai turi laiko ir moki agurkus marinuoti. Bet įtariu tavo ausys Mantai lapatoja nuo mamos ar močiutės home-made agurkų :)

  Patikėk, aš maistui esu labai priekabus. Kaip Optima agurkai atsirado mano šaldytuve tai atskira istorija ir ne apie tai čia, o apie tai koks bullshit'as jie yra.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jap, mamos home-made produktai yra labai geras daiktas :)

  Na kol kas agurkų dar nevalgau, dabar labai geras daiktas vietoj jų yra home-made rauginti kopūstai :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jo, jo... home-made "raugalai" visi skanūs. Mano žmonelė home-made būdu dar ir žaliuokes raugia. Superinis užkandis prie degtinės! O prie tikros dzūkiškos naminukės - pasaka!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškasliepos 07, 2009

  sitiems agurkams naudoja kazkoki specifini acta, kuris sugadina visa produkto skoni. gaminami indijoje, anksciau situos pacius agurkus stumde SKO Klaipeda brandas, bet tas nusprogo

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškasrugsėjo 20, 2009

  Tai nereik pirkt optima linija agurku uz lita ir paskui rekt ,kad plastmase... Pirktum agurkus uz normalia kaina ir agurkai butu normalus...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškasbirželio 10, 2010

  Patys skaniausi agurkai! Kiek esu pirkusi ir brangiu, ir pigesniu-skaniau nebuvo uz situos. O del hand-made tai pritariu, kad skanu, tik reikia laiko ir noro uzsiimti :-)

  AtsakytiPanaikinti