2008-11-13

, , ,

Lietuviškas svetingumas

Noriu su Jumis pasidalinti naujai atrastu kelionių tinklaraščiu kurį kuria vienas po pasaulį mėgstantis keliauti rusas. Nežinau jo tikro vardo įtariu, kad bus Sergejus, nes savo tinklaraštyje prisistato kaip "sergeydolya". Taigi, štai jo žemėlapis kuriame mėlyna spalva pažymėtos vietos kuriose jis jau buvo.

Photobucket

Įspūdinga ir pavydu, aišku baltu pavydu :) - 49 šalys - o jam dar gyventi ir gyventi - jaunas jis dar. Tada iš kart kyla klausimas: "O kas jis toks, ką veikia, kuo dirba, kad gali sau leisti daug laiko keliauti?". Sergėjus į šiuos klausimus atsako štai kaip:

"Algoritmas labai paprastas.

Reikia gerai mokytis.
Būti aktyviam, ugdyti savyje lyderio savybes.
Baigus mokslus nedirbti dėdei, o pradėti savo verslą.
Pirmus metus arti ir savarankiškai suktis.
Vėliau pradėti rinkti darbuotojus.
Dar vėliau pasitraukti, kompanijos vairą patikėti kitiems žmonėms, o pačiam pradėti keliauti ir sotintis buvusio sunkaus darbo vaisiais."


Argi ne tiesa? Kas paprieštaraus?

Gerai, dabar apie Lietuvą. Sergėjus šių metų spalį aplankė ir mūsų šalį. Šiaulius, Kryžių kalną (ši vieta jam labai patiko, liko sužavėtas), Palangą ir... viskas, nes tolesnius jo planus po Lietuvą sužlugdė ilgapirščiai Palangoje iškūlę automobilio langą ir pavogę rankinę su dokumentais... Tuo istorija ir įspūdžiai apie Lietuvą baigiasi, toliau seka tik liūdni prisiminimai jam, ir liūdna kasdienybė mums...

Photobucket

Photobucket

O čia šis įvykis nufilmuotas vaizdo kamera:
Dėkui JAV Vancouver'io policijai kuri visa tai per palydovą įrašė į juostą:)Foto šaltinis: sergeydolya.livejournal.com
Video šaltinis: kuteev

PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą