2008-11-22

, ,

Krizė? Kokia krizė? Krizės Lietuvoje nėra!

Šiandien žiūrėdamas pro virtuvės langą, važiuodamas automobiliu, vaikščiodamas gatve, stovėdamas parduotuvėje prie kasos, sėdėdamas prie kompo ieškojau krizės apie kurią visi kalba. Kur ta krizė? - galvojau ir klausiau savęs - ar tai, kad degalinėse litras 95-to atpigo visu litu panašu į krizę? Ar tai, kad pinga butai ir namai ir galbūt neužilgo atsiras galimybė už realią kainą įsigyti ir įsirengti svajonių namus panašu į krizę? Ar tai, kad turtingi pažįstami žmonės pradėjo sveikintis ir bendrauti panašu į krizę? Ar tai kad padaugėjo akcijų, nuolaidų, išpardavimų ir atsirado galimybė pigiau įsigyti reikalingų daiktų panašu į krizę? Galų gale ar tai, kad prie viso to dar ir atlyginimai pakilo panašu į krizę?

Netgi MŪSŲ Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasirašydamas Valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymą, kurio priedėlyje nustatomi didesni Seimo narių atlyginimų koeficientai savo parašu patvirtino: KRIZĖS LIETUVOJE NĖRA!

P.S. Čia priėjo Kindziulis ir tarė: "tik išrinktiems tarp išrinktųjų.."... A-a-a,.. viskas aišku, o aš jau pagalvojau, kad čia tipo jau visi gerai gyvensim ir nereikės vien tik buza maitintis...
Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. taip, kol tavęs asmeniškai nepalietė etatų mažinimas, tai tos krizės kaip ir nėra.
    Seimas aišku pasišiukšlino, bet come on, ar 8 ar 12k mokėsim tiems 141 nariams didelės įtakos neturės. O va visi kiti valdininkai jau jaučia pasėkmes. Premijos, kalėdiniai vakarėliai ir panašiai jau nuplaukė, mokymų biudžetas apkarpytas beveik 40%, o ir išvis dabar beveik visos institucijos lėšų gauna tik algoms išmokėti.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Visi kalba apie padidejusius atlyginimus, tai vis pagalvoju, gal as ne Lietuvoje gyvenu?... Na, tiesiog per pastaruosius trejus metus nei man, nei mano artimiesiems atlyginimai nepadidejo nei centu (neskaiciuoju mokesciu mazinimo).

    AtsakytiPanaikinti