2008-11-03

,

Kaip Audi A6 kvailys pavarė

Photobucket

Tai buvo viršūnė... Čia apie kelių erelį.

Važiuoju, priešais mane važiuoja Audi A6. Mes abu, pirma A6, privažiuojam pėsčiųjų perėją, per kurią stumdamas dviratį eina senukas...

- Klausyk, loche, eik na..ui iš čia .... valy na..ui, by..i, tu ką nematai, kur eini?..Tu ką nematai, kad aš važiuoju? - grubiais žodžiais per perėją einantį žmogelį išvartė išlipęs į gatvę Audi A6 vairuotojas.

O buvo kaip...

Miesto keliu važiavo Audi A6, tuo metu per perėją ėjo žmogus. A6 tą žmogų turėjo praleisti, nes žmogus ėjo per perėją, bet A6 vietoj to kad praleistų užvažiavo ant perėjos ir kraštu kliudė perėja einantį žmogų.

Tada A6 vairuotojas iššoko į lauką ir pavarė ant per perėją einančio žmogaus - neva kur landžioji, kur tau nereikia.

Važiuodamas iš galo likau pritrenktas tokio vaizdelio. Norėjau aiškintis, bet A6 greitai nudūmė... Žmogelis su dviračiu taip pat...

Kas beliko? Tik nusistebėti ir tarti: "Na ir pavarom mes tautiečiai..."

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. na tu 'pavarai'.

  tai akivaizdus KET pažeidimas ir pabėgimas iš sukelto autoįvykio vietos.

  jei tikrai būtų noras kažką daryti - padėtum senukui iškviesti policiją, atpasakoti įvykio sudėtį, prasižengusio automobilio valstybinį numerį.

  liudininkų yra, pilietis su A6 neišsisuktų ir palengvėtų keleta tūkstančių litų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man besiartinant prie konflikto vietos A6 vairuotojas su keiksmais sėdo už vairo ir nudūmė. Numerių nespėjau įsidėmeti. O senukas nesileido į kalbas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Prie to paties dar vieną nutikimą apie kelių erelių kultūrą papasakosiu kurį Trakai-Vilnius kelyje matė viena pažystama.

  Kelyje du automobiliai niekaip negalėjo vienas kitam nenusileisti - tai vienas aplenkia, tai kitas. Tokiu būdu vienas kitą lenkdami automobiliai privažiavo sankryžą. Degant raudonai šviesai iš automobilių iššoko vairuotojai ir sankryžoje puolė vienas kitam į atlapus.
  Vienas buvo stipresnis ir taip tvojo kitam kumščiu į veidą, kad pastarasis išsitiesė ant kelio dangos. Stipruolis tuo metų šoko į savo tansportą ir nuvarė...Kitas liko gulėti...

  Štai kokie beprotiški dalykai dedasi mūsų keliuose.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jo, tokie bajeriai Lietuvoje nežavi. Aš kaip pripratęs prie Vakarų pasaulio standarto (mat gyvenu ten ilgai jau) grįžus į Lietuvą pastoviai stebiuosi, kaip čia taip... o ir nesaugu vakariečiams Lietuvoje šia prasme - net nepastebėsi kaip kas partrenks. ;) Ir dar kumščiu pamuojuos. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tokį įvykį pamamčius negalima likti abejingam. Matai, kad muša-padėk ir tvok atgal! Neturi jėjų ar bijai ? Tada kviesk policiją.

  AtsakytiPanaikinti