2008-10-13

,

Valinskas ir jo mandatai - sėkmingas Maxima projektas?

Valinską ir jo chebrą manau finansuoja Maxima. Prisiminkit kaip vienoje iš TV3 laidų "Kam tarnaus "liūtukas"" Valinskas šokinėjo apie Marcinkevičių.
Taigi koalicija:
LSDP+ Tautos prisikėlimas+ Darbo partija+ keletą Prunskienės, NS bei lenkų vienmandatininkų.
Tikslai:
Baigti LEO LT aferą ir pasidalinti pinigus…

Tuo tarpu ir Gabrielė Vasiliauskaitė iš alfa.lt, samprotauja kad "Valinsko ir socdemų polka pagal „Maximos" dūdelę":
"Ar žinojote, kad A. Valinsko partija iš tiesų yra socialdemokratų projektas? Ir ar žinojote, kad A. Valinsko partija yra „Maximos“ projektas? Jei tai – jums ne naujiena, jūsų neturėtų stebinti, kad rinkimų naktį socialdemokratų štabe vyravo ypatingai šventinės nuotaikos, nors socdemai rinkimų lentelėje tebuvo ketvirti. Bet juk aritmetika aiški: sudedame Valinsko balsus su socdemų balsais ir gauname daugumą. Paprasta, kaip du kart du lygu keturi. Nepykite, žmonės, bet jus ir vėl „išdūrė“."

Taip pat cituoju politologą A.Lukošaitį "TPP nėra jokia partija":
„Partija jau apipinta daugybe gandų, ko gero, dažniausiai sakoma, kad tai kai kurių valdančiųjų partijų išmonės vaisius. Jeigu taip, tai būtų pats liūdniausias variantas, kadangi neatsakingai žaidžiame demokratiją ir rinkėjų valia daug geriau būtų, jei į politiką šie žmonės ateina iš paprasčiausio neturėjimo ką veikti arba Seimo nario socialinių garantijų"


 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

4 komentarai :

 1. Žmonės eilinį sykį buvo nusivylę valdžia...ir nusivylimą išreiškė balsuodami už Valinską. To ir buvo galima tikėtis.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Rinkimų įstatymus reikia keisti, kad visokio plauko apsišaukėliai, šoumenai, cirko klounai nedarytų Seimo pašaipos objektu. Be galo graudu, kad taip vadinama demokratija išsigimsta. Ribos ir saikas turi būti ne tik abibrėžiant valstybės sienas ir geriant degtinę, bet ir bolotiruojantis į Seimą

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasspalio 16, 2008

  Kostai, kur galima rasti profesijų, kurių žmonėms leidžiama eiti į Seimą sąrašą? Beje, ar atrenkama bus pagal užsiėmimą, ar pagal išsilavinimą? Nes matai, Valinkas yra teisės magistras, tai jam labai tinka užsiimti įstatymų leidyba. Tai turbūt pagal išsilavinimą neleisim, tik pagal užsiėmimą, ar ne?
  O pagal užsiėmimą Valinskas dar ir verslininkas. Vadinasi verslininkų ir teisininkų į Seimą neleisim. Ką leisim? Manau, kad galime lakūnus leisti, kodėl ne?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimui,
  Valinskui kaip asmeniui niekas nedraudžia bolotiruotis i Seimą: gali kaip nepreiklausomas, gali kokios tradicinės partijos sąraše.
  Aš kalbu apie įstatymų griežtinimą besikuriančių naujų partijų pusėje. Griežtinimą naujų partijų patekimo į Seimą tvarką. PVZ įvedant ne 5 proc. ribą kaip dabar, - o 15.

  AtsakytiPanaikinti