2008-10-13

A. Siaurusevičius skydinėje

Photobucket
Keletą vaizdų iš skydinės publikuoja monkey.private.lt blogas. O po šia NUORODA rasite balsas.lt fotografo užfiksuotą labai gražų Siauro veidą bei video reportažą iš įvykio vietos :)

Čia Mauzeris ir Sūrskis kalba: "Siaurusevičius elektros skydinėje nesulaukė derybininkų"

Sūrskis: O jeigu Siauruką nufotbolins iš generalinio, ką žmogus veiks?
Mauzeris: Nu, galės laisvai dirbti Rytų skirstomųjų tinklų atstovu spaudai. Žmogus matė iš vidaus, kaip skaitliukas kapeikas skaičiuoja...

Vėlesnius įvykius po skandalo taikliai aprašė A. Račas(2008-10-15):
Pirmiausia, labai skauda LRT tarybai. Balsuodami už tai, kad A.Siaurusevičius liktų savo kėdėje, jie visai Lietuvai parodė, koks yra LRT generalinio direktoriaus standartas. Tai aiškiai politiškai angažuotas, nesibodintis išgerti ir po to viešai sklaidytis, gelintis pakelti ranką prieš (tegul ir labai įkyrų) žurnalistą, viešai sakantis netiesą asmuo. LRT taryba iš esmės pasakė, kad tai jai priimtina. Kartu ji nusistatė standartą ir sau: taip elgtis galima.


PAPILDYMAS
(2008-10-21): Čia paklausykite, kaip uždarame LRT pokalbyje"nukentėjęs" vadovas pasakoja, kad užeiti į skydinę ...tikrai... „turėjęs reikalų“ ir ten užėjo... „paprastai dėl vieno reikalo“... Įrašas blogos kokybės, nes darytas slaptai. Taigi, klausom LRT vadovo išpažinties:

Foto šaltinis: monkey.private.lt

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą