2008-10-07

R. Paksas ir filmas "Pilotas" - kodėl?

Rolando Pakso filmas, kurį užvakar rodė LNK sulipdytas pagal visas tarybinio-agitacinio filmo taisykles. Buvusioje TSRS filmai buvo stipri agitacijos, komunistinės ideologijos sklaidos priemonė. Žlugus Tarybų Sąjungai žlugo ir sovietų kino pramonė. Tarybiniais metais per metus buvo gaminama apie 200 filmų, po TS žlugimo, tik apie 20.

Atėjus į valdžia V. Putinui atsigavo ir rusų kinas, vėl per metus gaminamų filmų skaičius skaičiuojamas šimtais. Putinas, ne veltui kietas KGBistas, žino kokiomis priemonėmis geriausiai valdyti žmones.

Kas už tai, kad šis vaikinas nekaltas?

Ištrauka iš V.Putino šalininko Nikitos Michalkovo filmo "12"

Štai tokiu "putinišku" metodu naudojasi ir mūsų Paksas. Kas jam įpučia tokių idėjų ir minčių turėtų būtį aišku... Neaišku tik, kodėl 2 kartus geriausio tiriamojo žanro žurnalisto apdovanojimą Lietuvoje gavęs žurnalistas Vytautas Matulevičius imasi scenaristo ir filmo prodiuserio darbo? Kodėl filme vaidina geriausi Lietuvos aktoriai? Kodėl filmą ryžtasi rodyti tik LNK?...Kodėl mes po šiai dienai užduodame klausimus KODĖL?... ir kažko bijome?...

O čia gausybė komentarų Artūro Račo bloge

Foto šaltiniai: "Lietuvos žinių" - pasiskolinau iš alfa.lt
Dalinkitės:  

8 komentarai :

 1. Anonimiškasspalio 07, 2008

  Tesugebejau pasiziureti tik pacia jo pabaiga, nes nespejau pradzios. Bet uzteko ir tu 30 minuciu... Kiekvienas zodis apgalvotas neeiliniu rezisieriu manyciau, o super propagandos ekspertu...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškasspalio 16, 2008

  man patiko sis teisingas ir be galo teisingas filmas apie be galo istabu ir teisinga musu Prezidenta, Jo Ekselencija Rolanda Paksa!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasspalio 18, 2008

  nu taip ir didziausia propagandos ir zmogzudziu chebra veikia per holivuda

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškasspalio 18, 2008

  Tautiechiai. Tikrai nesu mates sho filmo. Gal duosite nuoroda kur galima butu pamatyti shi meno kurini?
  Nuoruoda siuskite :
  piraniastar@gmail.com
  Dekui ish anksto.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškasspalio 18, 2008

  nera internete dar sito filmo. daug kur islandziojau niekur neradau. nebent per torentus atsisiusti galima butu

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vytautas Matulevičius imasi scenaristo ir filmo prodiuserio darbo, bei filme vaidina geriausi Lietuvos aktoriai, todel,kad Paksas Nera toks koki tu isivaizduoji. Tavo vietoj ispradziu padaryciau issamia zmogaus veiklos analize pries kritikuojant vienokia ar kitokia asmenybe, o nesinaudoti bulvariniu skaitalu nuomone.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Mielas Edvardai, labai įdomu, kokį Jūsų nuomone aš įsivaizduoju Paksą. Net pačiam įdomu pasidarė :) O dėl to, kad filmas sulipdytas pagal tarybinio-agitacinio filmo taisykles man padiktavo ne bulvarinė spauda (aš tokios neskaitau), o mano išprusimas ir domėjimasis kinu

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškasbirželio 17, 2012

  Saunuolis Rolka, kad jau tokes lesas politikos agitacijai pradejo generuoti. Filmas jega, o kad zmones visaka lengvai atpazysta ir priima kaip uz tikra piniga, tai jau ju suvokimo problema. Matyt taip ir yra, nes mintis mes generuojam patys remdamiesi patirtim ir turima informacija, viska suklijuodami emociniais klijais. Tikrai nemanau, kad tai blogai, ar neteisinga. Turiu pinigu, sukuriu menini filma ir dar toki kur zmones priima kaip sava ir tiki juo. Kas tai yra blogo... ? Kas blogo, kad zmones tiki isgalvotais dalykais, jei jie nori tiketi... ?!
  Jega, si politine propoganda man labai patiko ir tikrai balsuosiu uz Paksa 2012m rinkimuose, vien todel kad as (mes) gyvenu iliuziju pasauli.
  Vien tik tas faktas, kad zmogus sugeba uzdegti atoma ir negali (nesugeba, nemoka) jo uzgesinti, bet vistiek tiki, kad ji kontroliuoja gamindamas elektros energija. Ir skaito, kad tai vienintele teisinga iseitis, kovojant pries rusijos itaka Lietuvai... Tai tikras apsurdas.

  Tauta be pykcio - sveikesne tauta

  AtsakytiPanaikinti