2008-10-15

Kaip A. Valinskas TV laidoje "Versijos" auklėjo žurnalistus

Photobucket

ŽIŪRĖTI laidos įrašą

Atvirai pasakius vakar buvo gaila abiejų TV laidos "Versijos" vedėjų, ypač Vido Rachlevičiaus, nors šis žurnalistas man nepatinka, bet vakar jo buvo gaila. Buvo gaila kitų dviejų žurnalistų - laidos svečių: Vytauto Bruverio bei Artūro Račo, ypač pastarojo. Praktiškai pirmą kartą mačiau Račą išmuštą iš vėžių ir neturintį ką pasakyti. Aišku ne visos laidos metu, bet keliose jos vietose. Taip pat buvo gaila 3 politikų, kurie visos laidos metu buvo priversti stovėti šalia ne į temą kalbančio bei nusikalbančio ateivio iš kitos galaktikos A.Valinsko. Būtent dėl šio "ateivio" arogantiško elgesio ir keistų kalbų laidos metu ir buvo gaila aukščiau minėtų asmenų. Juk sunku bendrauti su "ateiviu" kuris kalba nesuprantama kalba ir nemoka klausyti...

Pirmadienį Valinskas TV laidoje "Teisė žinoti"kirto kitam žurnalistui į snapą: A. Matoniui - „Jeigu jūs norite komentuoti tai, ką mes darome - tuomet komentuokite, jeigu norite komentuoti jų (politologų - Pavaryk!) nuomonę - komentuokite juos pasikvietę. Bet tai yra ne šios laidos tema“.

Taip pat pirmadienį Lietuvos radijo laidoje "Dienos tema"(nuo 07:06 min.) Valinskas trukdė kalbėti laidos vedėjui Tomui Dapkui bei įsivėlė į ginčą su kitu laidos dalyviu Virgiu Valentinavičiumi. "Ar jūs aiškiai mane supratot" - griežtu tonu Valinskas kelis kartus tardė laidos vedėją.

Na o čia, rinkimų naktį, LNK studijoje užfiksuotas be ne geriausias mano galva (kol kas) Valinsko pokalbis su... prostitute

Taigi, Arūno Valinsko politinis pop šou prasideda! Bus juokingai graudu...

Šiandien 21:30 per LTV laidoje „Redakcija“ Valinską kalbins Egidijus Kūris. Che-he-he ką įdomu šį kartą Valinskas pavarys?...
PAPILDYMAS (18:35) ...Bet pasirodo, kap prieš laidą, landusis p. Račas gerbiamą Lietuvos Konstitucinės teisės grandą E.Kūrį kartu su A. Valinsku aptiko "intymiai" besišnekučiuojančius LRT kavinėje. Čia jau darosi įdomu...

Photobucket
PAPILDYMAS (2008-10-16) Po šia NUORODA galite skaityti mano atsiliepimus apie tai kaip E.Kūris LTV laidoje „Redakcija“ dirbtinai taisė politinio išsišokėlio A.Valinsko įvaizdį"

Štai šios laidos ĮRAŠAS (E.Kūris Valinską kalbina nuo 14:50 įrašo minutės)

VALINSKO TOPAS: "Atsigerkite vandens, nes jūs nuo tulžies net springstate" - taip A. Valinskas "pavarė" ant žurnalisto V. Rachlevičiaus.

Video šaltiniai: "Versijos" lrt.lt, "Teisė žinoti" lrt.lt, cibasas YouTube
Garso šaltinis: "Dienos tema" lrt.lt

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

6 komentarai :

 1. Tai, kad išsigalvoja tie žurnaliūgos, prie ko ten ta ranka KIŽ?! Jie ieško jau šiknoj smegenų tai ir susinervino Valinskas :D Bus smagu tokias laidas žiūrėt :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip, Rachlevičius ne į temą parinko KŽĮ simbolius, sugretino juos su Putino “Naši” ir pateikė Valinskui. Sutinku su A.Raču, geriau jau reikėjo 1 prie 1 nuplagijuotą rinkiminį TPP klipą pakišti. Bet nesvarbu. Daug ką Valinskui galima prikišti, neabejoju artimiausiu metu tai bus padaryta dar ne kartą.
  Kalbant apie Valinsko susinervinimą, tai savo emocijas tapęs politiku žmogus turėtų mokėti valdyti, juk čia ne KŽĮ vakarėliai... Galima sakyti, kad tai laiko klausimas - žmogus išmoks, persiorentuos. Taip, bet ne Valinskas. Šis žmogus manau niekada nenuleis sparnų ir nepasikeis. Jo arogancija ir narciziškumas jam įaugęs iki kaulų čiulptų visam gyvenimui.
  Dėl smagumo taip - laidas kuriose dalyvaus Valinskas, bent jau kol kas bus įdomu žiūrėti. Seimą stebėti taip pat...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasspalio 15, 2008

  o as manau,kad Valinskas maladiec.Jus tik paziurekit,kaip rachlevicius laida pradejo.Vos sugeba pasakyt,ka nori.Svarbiausia,kad prigaut.Ir isvis zurnalistai suizuleje yra.Ta pati miliute,nesnekant apie ta varna grineviciute..Jei vyksta debatai,tai kam reiklaingi ju komentarai?Jie klausia,politikai atsako.Viskas.O zurnaliugos leidzia sau pertraukt,komentuot,interpretuot ir t.t.Fu.Zmoniskai klaustu ir neieskotu priekabiu,tai ir atsakymas,manau butu normalus.gerai,kad valinskas neapsileidzia.Palaikau.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš tai šoke truputi... Tai kaip čia dabar... Visos demokratiškojo holivudo žvaigždės irgi nashevc'ai? Mano sūnus, kurio delno įspauda pagaminom per anas kalėdas... Ir jis? Tai kaip dabar bus?

  Šiaip varo visas internetas už tą laidą ant Valinsko, ant Račo ale aš tai vieną dalyką matau. Valinskas ir račas buvo svečiai. Šeimininkas Rachlevičius. Tai jis pasitikęs svečius uždavė vakarėlio toną išstenėdamas kažkokį tai nonsensą. Man keista kaip LTV neatsirado nė vienos šviesios galvos kuri jam paaiškintų kokią nesamonę jis sugalvojo.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Butinai paziruesiu kaip ten su Racu, nes laukiau ju susitikimo. Racas vienas is tu kur kritikavo Leo LT ir pati Valinskas tai jo nuoskauda kaip ir su Grienviciute aiski..

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kalbant apie emociju nevaldyma, tas pats galioja ir Rachleviciui. Panasu, kad sis zurnalistas nebe pirma karta stipriai susimauna savo laideleje. Paziurekite youtube "Vido Rachleviciaus vieno zmogaus sou pries Inga Rinau". Tiek laidoje su Valinsku, tiek su Rinau, Vido pusen mesta replika del neprofesionalumo. Kai kas nors vienbalsiai is keliu pusiu ir skirtingu laiku kaltinamas neprofesionalumu ar siaip, bet kuo, yra didele tikimybe, kad kaltinimas teisingas. "Ateivis is kitos galaktikos" :D aiskiai jauciamas saliskumas ir pritarimas Racleviciui, kuris, istikruju, ir yra vienintelis zmogus pasaulyje, vienu metu sugebantis buti dvejose vietose: kunu zemeje, mintimis - kosmose.

  AtsakytiPanaikinti