2008-10-16

,

Kaip E.Kūris LTV laidoje „Redakcija“ dirbtinai taisė A.Valinsko įvaizdį

Photobucket

ŽIŪRĖTI laidos įrašą (E.Kūris Valinską kalbina nuo 14:50 įrašo minutės)

Prieš pradėdamas dalintis įspūdžiais noriu padėkoti Artūrui Račui, kuris prieš laidą LRT kavinėje sugebėjo susekti studento Valinsko ir dėstytojo Kūrio pasiruošimą laidos filmavimui. Šis faktas privertė atidžiau pažvelgti į laidos kontekstą...

Prieš tai noriu patikslinti įrašo pavadinimą: "Kaip E.Kūris LTV laidoje „Redakcija“ dirbtinai taisė politinio išsišokėlio A.Valinsko įvaizdį"

LTV laidoje „Redakcija“ Lietuvos Konstitucinės teisės grandas E.Kūris Valinską kalbino pagal iš anksto suderintą scenarijų. Buvo akivaizdu. Kūris šoumenui uždavinėjo tik suderintus su juo klausimus, o šoumenas savo ruožtu atsakymuose liejo tik suderintus su Kūriu tekstus. Na bent jau man susidarė toks įspūdis. Pažiūrėkite laidos įrašą, manau, kad ir jūs įžvelgsite tą patį.

Argi mes, laidos žiūrovai, kvailiai? Kai kurie taip, bet ne visi. Gerbiamas teisės grande, man asmeniškai po šios laidos Jūs palikote ne kokį vaizdelį... Turiu įtarimų, kad ęsate neskaidrus, blogai vaidmenį atliekantis politinis artistas.

Lietuvos eteryje po nepriklausomybės atgavimo nemačiau "falšyvesnio" politinio pokalbio kaip šis.

Esu paprastas Lietuvos pilietis gyvenantis ir kvėpuojantis Lietuvos oru. Man NE tas pats, kas ateina į valdžią ir kuria bei reguliuoja mano gyvenimo taisykles.

Todėl SORY, negaliu taip paprastai pro ausis ir akis praleisti akivaizdaus politinio "faršo" kurio dėka, žinomas teisininkas gerina Valinsko įvaizdį. Kokiam tikslui? Ai...ką čia kalbėt, ir taip aišku - dėl valdžios, ir bet kokia kaina.

VALINSKO TOPAS: "Mielas dėstytojau, aš nuėjau jūsų pėdomis" - E. Kūriui adresuoti žodžiai kuriuos laidos pabaigoje su sau būdinga šypsenėle ištarė A.Valinskas.... Kaip gražu, net norisi verkti...

Video šaltinis: "Radakcija" lrt.lt
Foto montažo šaltiniai: Agentūros INNA nuotr., fragmentas LNK nuotraukos

PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

10 komentarų :

 1. arba klok konkrečius faktus, arba pripažink, kad įrašas yra račo įrašo klonas, nes čia nieko naujo nepasakyta, tik svaidomasi kaltinimais. o pabaiga išties įspūdinga buvo...

  AtsakytiPanaikinti
 2. bfw, dėl faktų - faktai pateikti laidos įraše, spauskite nuorodą ir žiūrėkite. Jeigu nematote nusimkite tamsintus akinius :)
  Dėl Račo klono - jeigu šis įrašas yra Račo įrašo klonas, tai aš konservatorių kregždutė snape laikanti socialdemokratų rožę ir tupanti ant TT ženklo :)
  Dėl kaltinimų - įraše aš pateikiu savo laisvas mintis ir nuomonę, kurią demokratinėje šalyje privalu gerbti.
  bfx, dėl Jūsų nuomonės - dėkoju ir visai nepykstu.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Auksinis kardasspalio 16, 2008

  Sorry arba rašomas su dviem 'r', arba vulgariai užlietuvinant 'sori'. Ką reiškia bfw, bfx - taip ir nesupratau. Anglų kalboje žinau vartojant nebent BTW, FX. Būtų įdomu sužinoti.

  Kuo pagrįsta "kupranugario prezumpcija" apie smulkiai suderintą pokalbio eigą - N-E-Ž-I-N-A-U (dalyvių maisto vartojimu kartu, stebint AR?). Gal esu kvailesnis, o gal kupranugariečiai protingesni, nei vertėjo būti.

  Pokalbio eigos glotnumas ne ką prastesnis buvo ir su Grinevičiūte, bet drąsos teigti jo surežisavimą jau būtų per daug, ar ne?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškasspalio 16, 2008

  Dariau, jei nematai, kad esi Račo klonas (tik dar labiau nevykęs) - irgi nusiimk tamsintus akinius.
  Laisvos mintys, aišku, gerai, bet šiame įraše jų neypač gausu.
  Šitas įrašas tai tiesiog iliustracija demagogijos vadovėliui - vienas pamato Valinską su Kūriu kavinėj ir daro prielaidą, ką jie ten kalbėjo, kitas tą prielaidą jau pateikia kaip faktą.
  Dabar dėl faktų - kur čia farsas? Jei jie suderino pokalbio gaires, čia kas, nusikaltimas? Sumelavo kažką? Apgavo?
  „Dėl valdžios bet kokia kaina“ - ką reiškia šie žodžiai duotam kontekste? TPP ir Valinskas jau seime, kokios čia „bet kokios kainos"?
  Kad tau nepatinka Valinskas jau aišku, kam dar čia iš adatos vežimą skaldyti?

  AtsakytiPanaikinti
 5. @ Auksinis kardas
  Tai, kad SORY yra sorry - žinau :) Pavartykite mano įrašus visur rasite SORY , - tai mano slengas ir stilius. Jeigu jau slenguoti tai slenguoti su stiliumi.

  Dėl bwf gerbiamasis, tai viso labo pirmojo komentatoriaus nickas :)

  Dėl "kupranugario prezumpcijos", tai arba tau lemta suprasti gyvulių kalba arba ne. Aš kartais suprantu :)

  @ Anonimui
  Su anonimais nebendrauju

  AtsakytiPanaikinti
 6. neanonimasspalio 16, 2008

  O jei aš pasirašau bile kuom, kad ir "ne anonimu" - lyg ir anonimas - su manim tada bendrauji?

  Dabar į temą - kažkiek tu teisus. Susitarė neuždavinėti jie ten atsibodusių klausimų, taigi, viskas paderinta buvo :)

  Man tai trečia matyta laida su valinsku, nuo kurios, deja, jis man pradedada smirdėti (perkeltine prasme). O atrodė - tos gaivus vėjelis padvelkė...

  AtsakytiPanaikinti
 7. http://pavaryk.blogspot.com/2008/10/kaip-valinskas-tv-laidoje-versijos.html - po šia nuoroda yra 4 porinkiminių laidų įrašai kuriose dalyvauja Valinskas

  AtsakytiPanaikinti
 8. Račo minčių aidas - neprenumeruosiu.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškasspalio 17, 2008

  Aš taip pat manau, kaip autorius. Gerai maotis, kad jie yra iš vienos chebros.

  AtsakytiPanaikinti
 10. @ troy
  tamstos reikalas ką prenumeruoti, ko ne :)

  AtsakytiPanaikinti