2008-09-24

Apie blogą rašo...

Smagu blogo pavadinimą aptikti žinomame tinklapyje... Smagu, kai tave pastebi ir įvertina. Ačiū asmeniška.lt už šiltus žodžius ir nuorodą.

Photobucket

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. Neįsižeisk, bet jei tinklapis tinklaraštį su 55 prenumeratoriais vadina vienu populiariausių Lietuvoje, kyla abejonių dėl jo autorių kompetencijos blogosferos srityje...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškasrugsėjo 24, 2008

  pinkcity, savo zodziams pagristi galetum nurodyti daugiau prenumeratoriu turinciu blogu. Ar tokiu daug LT?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pinkcity, ar blogo populiarumą lemia vien tik FeedBurner skaitliuko parodymas? Jeigu taip tai rytoj šis blogas, pagal šį skaitliuką turės 200, poryt 400 po savaitės 1400 prenumeratorius.
  Visiškai nesudėtinga priklonuoti gmail pašto dėžučiu ir jų dėka pakelti prenumeratorių skaičių. Bet Sory - aš tokiais reikalais neužsiimu, neturiu nei laiko, nei noro.

  asmeniskai.lt galbūt remesi kitais šaltiniais pvz lankomumo statistika. Priešingai nuo FeedBurner šios statistikos (unikalių apsilankymų) nesufabrikuosi. Pagal šią statistiką PAVARYK! per 1 mėn aplanko virš 12 000 unikalių ir šis skaičius kol kas vis auga.

  Kita vertus, skelbdamas įrašą, net neįtariau, kad padėka tinklapiui išvirs į tokio pobūdžio diskusiją

  AtsakytiPanaikinti
 4. FeedBurner'is populiarumą ne lemia, o parodo. Nemanau, kad Džiugas susikūrė 3595 dėžutes savajam nežinau.lt, jį kartu su žudykreklamą.lt bei pocius.lt laikau vienais populiaresnių blogerių. Kaip jau minėjau, nieko nenorėjau įžeist ar sumenkinti, tiesiog blogeriai.net sraute užstrigo už akių žodžiai "vienas iš populiariausių blogų" ir susidomėjusi atklydau čia, norėdama išsiaiškinti, kas čia per tinklaraštis. Sėkmės ir kuo daugiau susidomėjusių skaitytojų Pavaryk! blogui, ir labai smagu, kad tradicinė žiniasklaidžia skleidžia žinią apie tinklaraščius. Peace!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš taip pat nemanau, kad aukščiau minimi blogeriai dirbtinai pakėlė prenumeratorių skaičių. Bet kas paneigs, kad kiti blogeriai tuo nesinaudoja? Aš asmeniškai vien dėl šios FeedBurner "skylės" rimtai prenumeratorių skaičiaus nevertinu.

  Pas save FeedBurnes skaitliuką laikau ne tam, kad pasigirčiau, juk matosi, kad nėra kuo girtis - tik 55 prenumeratoriai, ką šis skaičius reiškia prieš Džiugo 3500...

  Tikslo vaikytis prenumeratorių neturiu ir to nesiekiu. Tiesiog rašau apie tai kas patinka bei šauna į galvą ir tiek. Kartais nusirašau, kartais tai ką parašau nuvilnija per forumus ir pašto dėžutes. Iš esmės keliasdešimt populiarių, naudingų ir įdomių šio blogo įrašų nuorodų pavidalu išsibarsčiusių po internetą ir daro šį bloga lankomu. Didelis srautas lankytojų čia užklysta paskaityti dar prieš metus rašytų įrašų.

  Tegul mane nors ir vienas prenumeruoja aš vis tiek rašysiu ir būsiu vienas populiariausių blogerių bent jau pažįstamų ir artimųjų tarpe :)

  O jeigu dar ir kiti paminės ar įdės pas save nuorodą - tai tik nuoširdžiai už tai padėkosiu.

  Dėkoju ir tau, PinkCity už išsakytą nuomonę. Linkiu sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti