2008-08-29

Kaip lietuviškus "Phelps'us" sutiko sporto valdininkai...

Photobucket
Isivaizduokim tokią situaciją, kad Michael'is Phelps'as olimpiadoje iškovojęs 8 auksinius medalius būtų ne amerikietis, o lietuvis. Neapsakomi jausmai tada užlietų mūsų kūnus... tik ar visų?

E. Krungolcas ir A. Zadneprovskis vienoje rungtyje iškovoję du olimpinius medalius Lietuvos masteliu paėmus mums lietuviams yra ne ką mažesni didvyriai nei Michael'is Phelps'as amerikiečiams.

Deja, Kūno kultūros ir sporto departamentas su Vilniaus miesto savivaldybe organizavę olimpiečių sutiktuves ir iššvaistę krūvas pinigų, kone ketvirtį milijono litų, taip ir nesugebėjo pačių pačiausių Lietuvos "Phelps'ų" tinkamai sutikti.

Aš asmeniškai sutiktuvių ceremonijos nemačiau. Tik šiandien netyčia užmetęs akį į trečiadienio dienos "Lietuvos rytą" nustėrau - pasirodo, jei "Lietuvos rytas" nemeluoja, olimpiečių sutiktuvėms buvo išleista net 240 000 litų!

Didelius pinigus kainavęs renginys po savęs paliko tik... žurnalistės ir Š. Jasikevičiaus skandalą...

O tuo tarpu vėlai vakare iš olimpiados parskridę Lietuvos "Phelps'ai" buvo sutikti tik už porą šimtų litų, kurie buvo išleisti gėlėms ir ąžuolo vainikams...

Penkiakovininkai, kaip rašo "Lietuvos rytas", "[...] iš Pekino galėjo parskristi anksčiau. Jie būtų pagerbti su visais olimpiečiais, bet sporto valdininkams pasirodė per brangu medalininkams pirkti naujus lėktuvo bilietus"...

Papildyta 2008-08-30:
Nerimsta aistros dėl olimpiečių sutiktuvėms išleistų pinigų - sporto ir savivaldybės vadovai nesutaria, kaip pasidalyti renginio išlaidas.

Foto šaltinis: www.sxc.hu

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

3 komentarai :

 1. Čia Lietuva, čia lietūs lyja :)

  Kažkodėl manęs tokie dalykai nebestebina...

  O šiaip tai viską galima surišt su rinkimais, einama ten kur popsas, ten kur galima gerą vardą gaut, o ne ten kur reikiama.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Manes valdidininku savivaliavimas taip pat jau senai nestebina. Stai dabar prasidejo pestynes tarp sporto ir savivaldybes valdininku - nesutaria, kaip pasidalyti renginio islaidas. Varo vieni ant kitų...durnių laivas...

  Ar tik nereiks, ponai, grazinti atgal atkatu?

  NUORODA: http://www.lrytas.lt/-12200884111218241382-p1-lietuvos-diena-nerimsta-aistros-d%C4%97l-olimpie%C4%8Di%C5%B3-sutiktuv%C4%97ms-i%C5%A1leist%C5%B3-pinig%C5%B3.htm

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nemanau, kad čia kažkas labai blogo. Mano asmenine nuomone, sportininkai ir taip per daug šlovinami šioje šalyje.

  AtsakytiPanaikinti