2008-08-17

, ,

Šaltasis karas Nr. 2 prasidėjo

Photobucket

Kai Rusija, o tiksliau jos oligarchai pajuto, kad nafta ir dujos yra jų koziris (gal kokiais 2000 m. plius, minus - taip manau) - prasidėjo Šaltasis karas Nr. 2. Rusai suprato, kad jų rankose galingas šių laikų resursas - energija. Nuo jos priklauso visas pasaulis. Rusai - pasaulio valdovai! Je-e-e!!!

Nepamenu dabar koks procentas Rusijos dujų ir naftos tenka pasaulinei rinkai, bet nemažas. Jeigu rusams, kaip jie planuoja, pavyktų nutiesti dujotiekius per Baltijos ir Juodąją jūras bei į Kiniją ir Japoniją, - jie taptų didžiausiais pasaulyje dujų monopolistais. Ką tai reiškia aiškinti turbūt nereikia.

Gruzijos, bei Čečėnijos teritorijos rusus domina dėl to, kad per jas patogu tiekti dujas. Rusu specialios tarnybos puikiai muilina liaudžiai ausis - neva dabar rusai puolė gruzinus tik dėl to, kad apsaugotu savo piliečius (rusus) gyvenančius Pietų Osetijoje nuo Gruzinų antpuolio. Melas - rusai, pasinaudoję Gruzijos karštakošišku sprendimu pulti Pietų Osetiją - galutinai užgrobė P.Osetijos teritoriją. Tai buvo taktinė Gruzinų klaida. Rusai dabar turi pasiteisinimą, nesvarbu kokį, bet turi.

Niekas nedrįsta rusams kandžiai kąsti ir duoti atkirtį - nes jie valdo dujas. Ypač Europos sąjungai aktualu nesipykti su rusais.

Amerikiečiai gudrūs, jie atsargiai spręsdami savus uždavinius, kaip kūdikius vysto aplinkui Rusiją esančias tautas: Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Ukrainą,...Gruziją ir t.t.. Koks amerikiečių tikslas? - uždaryti Rusiją, uždaryti iš visų pusių. JAV nori būti pasaulio valdovais, amerikiečiai nenori atiduoti iniciatyvos rusams.

Rusai supratę, kad turi dujas ir jų dėka gali pasauliui diktuoti sąlygas vėl puolė demonstruoti savo karinę jėgą. Pirmoji buvo Čečėnija, tada mažai kas kreipė dėmesį į Rusijos prezidento Vladimiro Putino KGB-istinę politiką - gudriais metodais supurvinus tautą siekti savų tikslų.

Dabar Gruzija... Vargšai Gruzijos žmonės net nežino, kad pakliuvo į dviejų pretendentų norinčių kontroliuoti pasaulį mėsmalę. JAV ir Rusija. Gruzijos prezidentui M.Sakašviliui jau seniau pastebėjau, kad trūksta proto. Štai pavyzdžiui, kad ir šis BBC reportažas kurio metu M.Sakašvilis prieš interviu kramtė savo kaklaraištį:Bet ne apie šį žmogų dabar, o apie du vilkus draskančius pasaulį. Tiek vienas vardu Rusija, tiek kitas vardu JAV yra stiprūs. Žodžiu šiandien du galiūnai vėl pradėjo vienas kitam rodyti dantis. Visi aplinkui juos yra tik avelės - kaltos ar nekaltos, tinkamos ar netinkamos - nesvarbu, svarbu tik tai, kad vienam ir kitam vilkui BŪTŲ GERA ŠIAM PASAULYJE GYVENTI! Šie vilkai žiūri tik savų interesų. Žodžiu galima drąsiai teigti, kad Šaltasis karas Nr. 2 prasidėjo...

Video: svyatoslav2008
Foto: karikatura.lt

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

2 komentarai :

 1. Dėl Saakašvilio.

  Tiesiog pamąstymui: o kas tokiomis sąlygomis elgtųsi ramiai? Vis dėlto, jis privalės likti Gruzijoje iki pat pabaigos. Natūralu, jog pakrinka nervai. Čia gi ne Paksius, kuris dėl savęs, o ne dėl Lietuvos užgėrinėja.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiaip, čia mano muomonė - M.Sakašvilis nėra tas lyderis kuris gali suvienyti issidraskiusią gruzinų
  visuomenę. Jis ją savo karštakošiškumu dar labiau sukiršino.

  Įsdivaizduokit kas būtų jeigu praėjusio šimtmečio pabaigoje atgaunant Lietuvos nepriklausomybę mūsų lyderis V. Landsbergis savo charakteriu ir elgesiu būtų panašus į M.Sakašvilį?
  Manau, kad taip kaip dabar gyvename negyventume...

  AtsakytiPanaikinti