2008-07-14

Sovietų simboliai - eilinis mūsų valdžios bredas

Photobucket

Prezidentas Valdas Adamkus pasirašė pataisas, kuriomis susirinkimuose uždrausta naudoti nacių ar sovietų simboliką. Vadinasi, visi Tarybų Sąjungoje gimę Lietuvos moksleiviai (tame tarpe ir aš), susirinkę kokios nors sukakties proga neturi teisės ant krūtinės nešioti spaliuko ženkliuko.

Kai mokiausi prie Sovietų buvo tokia tvarka - nešioti spaliukų ženkliukus. Nešiojom ir neėmėm į galvą. Taip turi būti ir viskas. Kaip ir šiais laikais - argi kas iš jaunų moksleivių: pirmokų, antrokų ar net penktokų rimtai susimąsto kas per tvarka ir kokia politika yra Lietuvoje. Būdamas jaunas tu gyveni savam pasauly, tau nusispjaut po kokia vėliava tu gyveni: SOVIETŲ, NACIŲ, NAPALEONO, LANDSBERGIO, PAKSO AR BRAZAUSKO. Tu gyveni savo gyvenimą ir tiek.

Spaliuko ženkliukas (ir ne tik) man mena mano vaikystę... Nejaugi, susitikęs (SUSIRINKĘS) su klasiokais negalėsiu ant krūtinės, kad ir "ant prikolo" užsisegti raudonos žvaigždutės?.. Kažkoks bredas, eilinė mūsų valdžios kvailystė ir tiek...Video šaltinis: RussiaToday

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. Aš manau, kad šitie draudimas įsigaliojo tam, kad nebūtų naudojami neonacių, neobolševikų ir t.t. Dėl tokių „ant prikolo“ mažiausiai rūpintasi. Deja įstatymas turi galiot visiems arba niekam, kitaip nelabai eina, nes jei pasakysi, kad negali tik tas ar anas naudot tos simbolikos, tai kaskart prasidės ilgi ir nesąmoningi aiškinimaisi ir bandymai apeit tą reikalą.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įstatymas tau negali nurodyti kokios rūšies tualetinį popierių naudotį namuose ;)
  Jei nori užsisegti spaliuko ženkliuką, užsiryšti pionieriaus kaklaraištį ir užsidėti kepurėlę su raudoną žvaigždę kokioje pirtelėje klasiokų susitikime, gali būti ramus. Bet jei visi klasiokai taip apsirengę sugalvosite nueiti prie seimo dar giedodami LTSR himną, taip jūs pasipuošusius, manau, jau turėtu susemti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Seimas neturi ką veikti - dažnai girdima frazė tinka ir šiuo atveju. Agri šiuo metu nėra Lietuvoje opesnių problemų? Kad ir ta pati infliacija.
  Nesuprantu kuriems velniams reikia knaisiotis po istoriją ir priiminėti įstatymus arba teisingiau sakant - draudimus kurie niekuo neprisideda prie šių duienų Lietuvos gerovės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dariau, čia ne kanisiojimasis po istoriją. Anksčiau buvo draudžiama tik nacistinė simbolika - o kuo ji išskirtinė? Niekuo, naciai buvo tokie patys kiaulės kaip ir komunistai. Deja pastarieji "nugalėjo" nacius ir tapo atseit "didžiaisiais išgelbėtojais", nors su okupuotomis šalimis darė kone vos ne tą patį.

  Bet palikim šitą temą ramybėj, pakalbėkim, kam uždraudžia. Matai, tu dar gyvenai tuo laikotarpiu, tu daugmaž žinai, kas tai buvo, tačiau nepriklausomybę mes turim jau 18 metų, galima sakyti jau užaugo nepriklausomą jauniklių karta ir auga dar krūva. Deja, dalis jauniklių net nesupranto, kas dėjosi tais laikais, jiems visa tai kaip žaidimas atrodo, o karties jie "žaidžia" kiek per rimtai. Pavyzdžių neminėsim, galima kaskart ką nors delfyje pasiskaityt.

  O dėl infliacijos - neįmanoma šios problemos išspręsti per savaitę, mėnesį ar metus. Tai ilgalaikis procesas. Iš kur žinai, kad jie nieko nedaro? "Neskambių" sprendimų žiniasklaida neskelbia, kadangi jiems tai neprideda reitingų. Tuo labiau, kai dabartinė infliacija itin priklauso nuo pasaulinės ekonomikos, nes visame pasaulyje dedasi šūdai.

  Taigi, perskaityk dar du pirmuosius komentarus ir per daug nesijaudink.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškassausio 07, 2011

  Andriau, pats tu kiaule komunistai is rusijos dar keliu valstybiu ir sudo kruvos kaip lietuva didele, galinga valstybe ir tai yra musu istorija

  AtsakytiPanaikinti