2008-07-25

, ,

Liežuvis Valdui Adamkui

Photobucket
Šią nuotrauką, tiksliau foto montažą aptikau visiškai netikėtai. Googlinau per vaizdus ieškodamas vienos mūsų prezidento Valdo Adamkaus nuotraukos. Kokios? Ai, tos kurioje JAV prezidentas George W Bush'as stovi neva nepagarbiai nusisukęs nuo mūsų prezidento. Suprask - tu man neįdomus žmogau.

Šią paiešką paskatino tūlas Čikagos gyventojas Vytas Beleška šios dienos lryte papasakojęs apie tai kaip V.Adamkaus nemėgsta visa Bushų šeima dėl to, kad V.Adamkus būdamas "amerikonu" daug dirbo, kad Lietuva atgautų nepriklausomybę. Tai nepatiko Bushų šeimai. Jie buvo tos nuomonės (manau, kad jos laikosi ir dabar), kad pasaulį turi valdyti didžiosios valstybės, o mažom nėra ko šokinėti - tupėkit savo vietoj ir tylėkit.

Lietuviškų šaknų turintis amerikonas V. Beleška juokiasi iš to, kad męs lietuviai, tame tarpe ir aš :), kažkada tai, net nepastebėjom ir nieko nekalbėjom apie kažkokią tai nuotrauką kurioje neva užfiksuotas V.Adamkus, o G.W.Bushas nusisukęs į kitą pusę. Štai ir puoliau jos ieškoti - labai norėjau pamatyti ir pakalbėti apie tai, kaip amerikonų galva negerbia mūsiškės.

Ir ką jūs manot - radau! Radau tiesa ne tą kurios ieškojau, bet dar geresnę! Joje amerikonų galva spausdamas V. Adamkui ranką rodo jam liežuvį. Na, pagalvojau, čia tai viršūnė! Kažkoks nusisukimas, kurio ieškojau, prieš šį kadrą nublanksta kaip musė prieš dramblį.

Amerikonai - jie juk nebaudžiamai, jie gali juoktis bei tyčiotis ne tik iš savu, bet ir svetimų. Jie juk pasaulio valdovai - daro ką nori. Ar ne taip George W Bush'ai?Video šaltinis: enwe
Foto šaltinis: monkeypresident

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą