2008-07-03

,

Internetiniai filmukai kaip maistas - žiūrėk ką valgai ir bus skanu

Photobucket

Nepamenu kuri blogerė nesenai rašė apie tai kodėl ji nežiūri internetinių filmukų. Komentaruose, šalia įrašo, autorė sulaukė palaikymo, neva tai tuščias laiko švaistymas ir savęs prievartavimas žiūrėti internete filmukus.

Nesutinku. Internetiniai filmukai kaip maistas - mokėk atsirinkti tai kas skanu, o kas ne ir būsi sotus ne tik pilvu, bet ir kūnu.

Sutinku, kad internete gausu niekam tikusių vaizdelių. Bet juk parduotuvių lentynose taip pat riogso kalnai sintetikos ir chemijos prifarširuotų produktų. Juk nepuoli beatodairiškai visko šlemšti ir bandyti. Nors yra ir tokių žmonių.

Taip ir su internetiniais filmukais, jeigu pulsi žiūrėti nešvankius, antrarūšius vaizdelius yra tikimybė, kad supykins kaip nuo blogo maisto.

Geri internetiniai filmukai, kaip geras ir skanus maistas teikia pasitenkinimą. Kai kuriuos norisi žiūrėt (skanauti) ne kartą.

Galimybė internete rodyti vaizdą daugeliui kūrybingų žmonių suteikė galimybę pasireikšti. Dėka internetinių filmukų ne vienas žmogus ar jo poelgis tapo žinomas visame pasaulyje. Pavyzdžiui australietis Juan'as Mann'as tik dėka internetinių filmukų tapo žinomas milijonams pasaulio gyventojų. Jo graži ir prasminga nemokamų apsikabinimų akcija "FREE HUGS" be internetinio vaizdo pagalbos abejoju ar būtų taip nuvilnijusi po pasaulį.

Gerų pavyzdžių yra ne vienas. Štai, kad ir Matthew Harding - vaikinas kuris išpopuliarėjo (ir toliau populiarėja) tik dėka savo originalių internetinių filmukų. Dar nepažįstate šio vaikino? Pažiūrėkite šį jo filmuką. Tiesiog nuostabu! Internetas dėl tokių vaizdelių darosi gražesnis.


Buvęs kompiuterinių žaidimų kūrėjęs per 14 mėnesių aplankė 42 šalis, bendravo su tūkstančiais žmonių, šoko ir visur filmavosi. Kas iš to gavosi matėte.

Šiuo vaizdeliu ir baigiu šią savo rašliavą apie internetinius filmukus. Tegyvuoja internetiniai filmukai! Per amžius. Amen!

Video šaltinis: Matthew Harding

 PAVARYK! Naujienos RSS / Podcast

Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. žinai, aš irgi esu kiek skeptiška internetinių filmukų atžvilgiu, bet tavo nuomone išdėstyta labai argumentuotai ir su ja negaliu nesutikti. ypač pamačius tokį puikų įspūdingo filmuko pavyzdį! super- labai patiko! manau, patiktų ir Salomėjai, kuri rašė, kad internetinių filmukų nemėgsta...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Galbūt tame savo poste nelabai tiksliai išsidėsčiau. Toks Filmukas vertas dėmesio. Tačiau tokio nerandu prie Delfio naujienų, ar pas daugelį blogerių. Tiesiog randu žiūrėk žiūrėk žiūrėk video. O man nepatinka. Aš mieliau paskaitysiu ką įdomaus. Bet tą "gerą maistą" labai labai kruopščiai atsirenku. Pvz., tikiu KaVeikti rekomendacijomis todėl užsukau čia...

    AtsakytiPanaikinti