2008-06-10

Vids.lt - informacinio pobūdžio portalas su video katalogu

Lietuviškame internete kuriasi video formatu perduodamos informacijos kanalai. Vids.lt - naujas informacinio pobūdžio portalas su video katalogu. Apie naują projektą pasakoja jo kūrėjai: Voldemaras, Gerdas, Dainius Giedrimai.

Photobucket


Kas yra vids.lt ir kam jis skirtas?

Internetinis portalas vids.lt – tai galimybė į mus supančią aplinką, Lietuvos grožį, jos žmones, mokslą bei veiklą mūsų šalyje pažvelgti kitu kampu, suteikiant portalo lankytojui galimybę visa tai stebėti video filmuke.

Vids.lt skirtas lankytojui, kuris ieško informacijos apie paslaugas, prekes, nori studijuoti, rasti darbą ar pats jį pasiūlyti bei kitaip pateikti informacija apie save.

Portalas yra patogus tuo, kad visa informacija, įskaitant ir video, iš savo kompiuterio lankytojas įdeda pats. Informaciją bet kada galima koreguoti, keisti nuotraukas. Tam visiškai nereikia derinti su portalo administratoriumi.

Kiekvienas prisiregistravęs lankytojas mato išsamią, kasdieninę savo sukeltos informacijos statistiką. Tai leidžia įvertinti Jūsų reklamos efektyvumą.

Kas paskatino kurti tokį portalą? Kas idėjos autorius?

Idėja, sukurti tokį portalą, gimė naršant po interneto platybes ir neradus vienoje vietoje video informacijos apie paslaugas, prekes, pramogas, turizmą, grožį, sveikatą, laisvalaikį, aukštąsias mokyklas ar Lietuvą. Esame pastebėję, kad žmonės internete mieliau žiūri video filmukus, nei nuotraukas, o daugelis nemėgsta skaityti ilgų aprašymų. Vids.lt orientuojasi į video internete, kai reiškinyje, daikte ar veikloje galima parodyti emocijas ir jausmus.

Gimusią idėją realizavo trijų žmonių grupė: Dainius, Gerdas ir Voldemaras Giedrimai. Dabar turime tai, ką pavadinome Vids.lt.

Kodėl manote, kad toks portalas reikalingas?

Gyvenimo tempas, kuris verčia taupyti laiką, diktuoja savo sąlygas. Laikas – ne tik pinigai, bet ir sveikata, gyvenimas be streso, gera nuotaika ir dar daug malonių dalykų. Žiūrint video filmuką, matome besikeičiantį vaizdą, girdime muzikinį foną, komentarus apie produktą ar įvykį. Vaizdo ir garso sintezė, laiku ir tinkamai „pagauti“ kadrai sukelia daug emocijų, todėl visada malonu žiūrėti tokį kūrinį. Prie tokio filmuko norisi grįžti vėl ir vėl...
Esame tvirtai įsitikinę, kad reklaminius, mokomuosius ar pažintinius filmukus turi kurti tik profesionalai – žmonės išmanantys savo darbą ir galintys tai atlikti nepriekaištingai. Kiekvienam reklamos užsakovui mes rekomenduojame profesionalių žmonių grupę, kuri Jūsų įmonei sukurs originalų ir unikalų video filmuką.

Kokie ateities planai ir vizija?

Vids.lt kolektyvą sudaro jaunų, netradiciškai mąstančių, turinčių originalių minčių žmonių grupė, todėl idėjas, kurios gimsta mumyse, pasiruošę įgyvendinti tam, kad portalas būtų patrauklus savo dizainu ir turiniu, kad jame naudingas emocijas ir jausmus paliečiančios informacijos rastų kiekvienas lankytojas. Juk Vids.lt – tai virtuali realybė!

Minčių ateičiai yra tikrai daug, jos sparčiai įgyvendinamos. Artimiausiu metu pasirodys dar keli mūsų projektai, belieka tik šiek tiek palaukti...

Į Pavaryk.lt klausimus atsakė Voldemaras, Gerdas, Dainius Giedrimai
Informaciją naudoti galima tik su aiškia nuoroda į šaltinį: www.pavaryk.lt
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą