2008-06-04

Vaizdo kamera užfiksuotas atviro kyšininkavimo Rusijos keliuose faktas

PhotobucketDar ne per seniausiai panašius, atvirai drąsius "mainų" vaizdelius galima buvo stebėti Lietuvos keliuose. Paskutiniais metais mūsų kelių policininkai pasidarė... Štai klausimas: ar gudresni, ar bailesni, ar sąžiningesni? Tegul į šį klausimą atsakys patys policininkai, o mes paveizėkim, kaip mūsų rytų kaimynai "targavoja" savo keliuose.

Šiame vaizdelyje užfiksuotas kyšio davimo-ėmimo Rusijos kelyje faktas. Rusijos kelių milicininkas rankose laikydamas sulaikyto jaunuolio vairuotojo pažymėjimą derasi su pastaruoju dėl atlygio, kurį suderėjęs tuoj pat gauna, tiksliau pats paima.


Jokia paslaptis, kad Rusijos kelių milicija yra labai korumpuota. Pažįstu keletą tolimųjų reisų vairuotojų iš Lietuvos kuriems dažnai, praktiškai kas savaitę, tenka vežti krovinius į Rusiją. Šie vairuotojai yra prasitarę, kad šalia krovinį lydinčių, asmenybę bei teisę vairuoti patvirtinančių dokumentų privalų turėti ir puntą šlamančių "žalių". Kiek su savim reikia turėti grynų JAV dolerių: 100, 200, 300, ar dar daugiau, priklauso kaip toli Rusijos keliais teks važiuoti. Jeigu bevažiuodami keliu pamatysite stovinčius milicininkus - beveik 100 % iš 100 galite būti tikri, kad būsite sustabdyti ir išprievartauti duoti kyšį.

Tokia pat situacija yra ir Baltarusijos keliuose. Tad jeigu jau susiruošėte atostogas praleisti su savo ratais kur nors Ukrainoje (PVZ. prie Juodosios jūros), tai bent Baltarusiją pasistenkite apvažiuoti ratu per Lenkiją. Sutaupysite pinigų kurių prireiks Ukrainos milicijos kyšiams. Ukrainiečių kelių sargai kyšius taip pat labai mėgsta... :)

Video šaltinis: Perky
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą