2008-06-22

"Euro-2008": Olandai neįvertino Rusijos rinktinės meistriškumo

Photobucket

Antrą vakarą iš eilės jo didenybei futbolui lenkiu galvą ir su gerų emocijų užtaisu gulu į lovą. Vakar siurprizą pateikė turkai, šį vakarą - rusai. Rusai 3-1 nugalėję Olandus sukūrė didžiausią EURO 2008 sensaciją. Ar Rusijos pergalė buvo netikėta? Teoriškai taip. Praktiškai - ne. Stebint tai kas vyko aikštėje matėsi, kad rusai demonstravo aukšto lygio futbolą. Jie ne tik, kad nenusileido gerai sukomplektuotai Olandijos rinktinei, bet kai kuriais atvejais buvo visa galvą aukščiau už ją. Kas nutiko olandams per pirmas 3 rungtynes demonstravusiems puikų žaidimą? Manau, kad jie neįvertino rusų. Mano galva olandų treneriui Markui van Bastenui pritrūko įžvalgumo. Po neblogo ir ryžtingo rusų žaidimo su švedais galima buvo įžvelgti , kad rusų pergalė prieš švedus tikrai nebuvo atsitiktinė. Stebint visas rusų rungtynėmis galima buvo pastebėti, kad rusų žaidimo lygis su kiekvienomis rungtynėmis kyla.

Užtikrintai pirmose 3 -jose grupės rungtynėse žaidę olandai mače su Rusijos rinktine palūžo. Kaltint dėl nesėkmingai sužaistų rungtynių olandai gali tik save, nes jie šiose rungtynėse žaidė tik taip, kaip jiems leido rusai. Manau, kad Marko van Basteno žaidėjai per mažai studijavo rusų žaidimą. Į stadioną žaisti ketvirtfinalio rungtynių ėjo manydami, kad jie jau nugalėtojai. Tai jiems ir pakišo koją.

Ar rusai žygiuos toliau? Taip, jeigu būsimi priešininkai, taip, kaip olandai neįvertins jų meistriškumo. Tiek ispanai, tiek italai - nesvarbu kas iš jų pateks į pusfinalį yra stipresni už rusus. Tiek savo sudėtimi, technika bei patirtimi. Kiekviena šių komandų yra stipresnė už Rusiją. Bet nugalėti rusus vienai šių komandų pavyks tik tuo atveju jeigu bus įvertintas Rusijos komandos pakilęs meistriškumas ir jeigu žaisti pusfinalio rungtynių į stadioną išbėgs ne pergale iš anksto tikintys, o jos trokštantys žaidėjai.

Kaip ten bebūtų šansų Rusijos rinktinei laimėti pusfinalio rungtynes yra. Ispanijos ar Italijos žaidėjams bus sunku pripažinti faktą, kad Rusijos rinktinė tapo jų dėmesio vertu priešininku. Nenoras pripažinti Rusijos rinktinės lygiaverte varžove vienai šių komandų pusfinalyje gali pakišti koją. Kad Rusai puikiai moka pasinaudoti, tuo kad priešininkai jų neįvertina jau matėme. Šansų, kad bus dar viena sensacija yra nemažai...

Foto šaltinis: euro2008.uefa.com
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą