2008-05-29

Weezer "Pork and Beans" - dar vienas sėkmingos reklamos internete pavyzdys

PhotobucketNaujų muzikinių singlų ir albumų pristatymas interneto vaizdo portaluose yra ne tik madinga, bet ir veiksminga reklamos priemonė leidžianti mažomis sąnaudomis plačiai paskleisti naują žinią (ir ne būtinai muzikinę).
Štai, kad ir amerikiečių roko grupės „Weezer“ singlas „Pork and Beans“, kuriuo rokeriai YouTube reklamuoja naują savo albumą "Red Album" (parduotuvėse pasirodys birželio 3 d.). Naujo singlo vaizdo klipas YouTube svetainėje buvo patalpintas gegužės 23 d. ir iki šios dienos jau buvo peržiūrėtas virš 3,831,180 kartų! Vaizdo klipas susilaukė virš 21 000 komentarų! Įspūdingi skaičiai. Žinant, kad tokia sklaida buvo pasiekta visiškai nemokamai galima tik dar kartą kietai paloti katučių ir aukštai pašokinėti iš laimės, kad kai kurios viešos interneto erdvės leidžia tokių rezultatų pasiekti. Ateityje tikiu bus dar linksmiau.

Aišku niekas tavęs neklausys jeigu grosi š..dą, ir niekas tavo klipo nežiūrės jeigu jis bus neįdomus. Šiuo atveju, kad „Weezer“ groja ne š..dą klausimų nekyla. Na nebent purtysis tie, kuriems rokas visiškai nepatinka. Skonis toks reikalas... Dainos „Pork and Beans“ žodžiai po šia NUORODA.
Vaizdo klipas sukaltas matosi irgi be įpatingai didelių investicijų. Bet yra smagus, atraktyvus ir gerai žiūrisi. Ko daugiau geram klipui reikia? Tai dar vienas įrodymas, kad ne viskas pinigais matuojama. Pasinaudoję populiarių YouTube vaizdelių personažais kūrėjai sulipdė paprastą ir kartų efektingą klipuką. Žiūrim, klausom ir smaginamės!
Weezer "Pork and Beans"Video šaltinis: weezer
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą