2008-05-09

Good morning. Made in Lithuania - chaltūra prezentavusi Lietuvą

PhotobucketŠį filmą pamačiau tik šiandien. Good morning - labas rytas žmogau - filmas sukurtas 2005 m., o tu tik dabar jį pamatei? Geriau vėliau negu niekad. O jeigu ir nebūčiau pamatęs, nieko neprarasčiau. Kodėl? Todėl, kad Lietuvos pristatymas kurtas pasaulinei parodai "EXPO 2005" niekam tikęs. Jis niūrus, jokios fantazijos ir filosofijos. Kažkoks, bele koks kratinys vaizdinių apjungtų garsių žmonių pasisakymais. Nenatūraliai miegančio vaiko ir stuksinčių garsų leitmotyvas nei tai migdo, nei tai kala per galvą. Jokios minties simfonijos - lengvo, be užtvankų siužeto. Jeigu tokiu stiliumi Lietuvoje būtų žaidžiamas krepšinis, tai ne tik futbolas, bet ir šaškės džiaugtųsi didesniu finansavimu iš valstybės.Video šaltinis: qdave
Dalinkitės:  

2 komentarai :

  1. Iš karto noriu padėkoti už parodytą filmuką, nes ir pats nebuvau jo matęs. Vis tik manyčiau, kad esate paveiktas modernios kultūros ir visur ieškote dinamiškumo, judrumo, veiksmo. Sutinku, kad šitas video filmas nėra tinkamas kaip Lietuvos pristatymas užsieniečiams, tačiau man asmeniškai jis sukėlė labai gerus ir šiltus jausmus. Visa tai turbūt atspindėjo Juozo Statkevičiaus pasakymas, kad čia yra „relaxas“. Tikrai nekeliauju daug, bet esu buvęs daugumoje Europos didmiesčių ir ten jaučiuosi labai išsunkiamas, nes visur pradedi greičiau vaikščioti, visur skubėti. Vilnius tuo ir žavingas, kad čia nesijauti kaip labai mažam mieste, bet tempas tavęs nevargina.

    Manyčiau šitas filmas labiau tinka lietuviškai auditorijai ir šiaip nelabai žinau kodėl jis turėtų reprezentuoti Lietuvą, nes beveik visi vaizdą yra iš Vilniaus.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškasgegužės 16, 2008

    ziauriausia kad titruose angliskuose pilna klaidu..........

    AtsakytiPanaikinti