2008-05-23

Į Eurovizijos karnavalą, norint nugalėt, turi važiuot "Keistuoliai"

PhotobucketĮspūdžiai po 2008 m. Eurovizijos konkurso...
Kas yra Eurovizija? Eurovizija - tai tarptautinis dainų konkursas kuriame dalyvauja atlikėjai atstovaujantys Europos transliuotojų sąjungos (European Broadcasting Union (EBU)) narėms valstybėms. Eurovizija turi ir taisykles - NACIONALINĖS ATRANKOS TAISYKLES. Štai, kaip rimta. Atrodytų rimtas konkursas. Bet jau seniai Eurovizija "nusivažiavo" su savo regionine balsavimo politika, kuri neleidžia objektyviai vertinti ir rinkti vertų dėmesio atlikėjų. Dar daugiau, paskutiniu metu Eurovizija tapo kažkokiu neaiškiu karnavalu kuriame įvairių muzikos stilių atlikėjai, kas rimtai, kas juokais bando atkreipti į save dėmesį .

Man eilinį kartą gaila nacionalinės atrankos rengėjų - LRT, kurie organizuoja Lietuvos atstovo rinkimus. Etatinis Eurovizijos komentatorius Darius Užkuraitis eilinį kartą konkurso pabaigoje paguodė (pats save tikriausiai?), kad nereikia nusiminti, daina buvo gera, o ateičiai reikės daryti išvadas. Kokias? Kiek jau galima daryti? Atsimerkite galų gale! Net pusaklis ir muzikinio išsilavinimo neturintis žmogus pasakytų ko reikia karnavalui. Kam tas rimtas požiūris ir bandymas nustebinti Europą geru dainavimu? Karnavalui to nereikia! Iki šiol aukščiausiai Eurovizijoje pakilę SKAMP ir LT UNITED parodė ko šiam konkursui reikia. Kokias dar reikia daryti išvadas?
Kitais metais į karnavalą aš siųsčiau "Keistuolių teatrą" su ale "Būk mano varpeliu" ar panašaus stiliaus daina. Pergalė būtų garantuota, jeigu ne pirmos vietos medalio pavidalu, tai bent teigiamų emocijų prasme...Čia Jeronimas Milius 2008 Eurovizojoje

Video šaltinis: HotSun009
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą