2008-03-13

Paprastu šratinuku - nepaprasti piešiniai

PhotobucketJuan Francisco Casas - šiuolaikinio meno atstovas iš Ispanijos. Savo šalyje jis laikomas įtakingiausiu jaunos kartos menininku. Kūrinys kurį matote apačioje - jo rankų darbas. Tai ne fotografija, nors labai panašu. Šis darbas atliktas paprastu šratinuku (po šia nuoroda slepiasi daugiau įspūdingų kūrinių). Žavu!

Žinau koks tai kruopštus ir skrupulingas darbas. Pačiam anksčiau patikdavo būtent šratinuku iš fotografijų "kopijuoti" atvaizdus. Galiu pasigirti visai neblogai išeidavo :). Sovietų armijos "seniai" sužinoję apie šį mano pomėgį taip įkinkė mane į darbą - paišalioti ant "dembelskų" albumų jų veidus, kad atsipaišiau visam laikui (kas tarnavo sovietų armijoje žino ką reiškia turėti reikalų su "seniais"). Grįžęs iš armijos šratinuko daugiau į rankas neėmiau, žinoma paišymui. Bet dabar kai pamačiau šiuos ispano darbelius kažkas viduje suvirpėjo...gal reiks vėl pabandyti? Na, jeigu tik laiko turėsiu.

Piešdamas šratinuku viską turi atlikti tiksliai, suklydęs klaidos neištaisysi. Šratinuko rašalas įsigeria į popierių - jo iš ten neišvalysi. Brūkštelėjęs ne ten kur reikia kokią liniją - nepertepsi jos kita spalva. Tai sudėtingas ir be galo kruopštus darbas.

Suprasdamas šios piešimo technikos skrupulingumą negali nesižavėti galutiniu rezultatu. Jis tiesiog pritrenkia.

Kaip jau minėjau pradžioje daugiau įspūdingų šio menininko darbelių galite rasti po šia NUORODA.
Photobucket
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą