2008-03-20

Galvosūkis. Surask 7 keturlapius dobilėlius, sugalvok norą, suvalgyk ir džiaukis pavasariu

PhotobucketSurask 7 keturlapius dobilėlius, sugalvok norą ir rastus dobilėlius būtinai suvalgyk. Juokauju...valgymui geriau įsigyk tikrų dobilėlių, pasidėk juos šalia ant stalo. Žaidimo metu aptikęs virtualų keturlapį momentaliai stverk tikrąjį ir kišk jį į burną.

Gerai, dabar rimtai. Tai įdomus, paprastas ir įtraukiantis žaidimukas - galvosūkis. Per 6 min. reikia surasti 7 dobiliukus. Paprasta tikrai nebus. Pats bandžiau kelis kartus - daugiau kaip 5 neradau. Trūko kantrybė. Tiksliau laiku sustojau, nenorėjau "užsikabinti". Pabandyk, gal tau pavyks geriau ir tu surasi visus 7. Nesuradęs gali bandyti iš naujo, tik šį kartą keturlapiai dobilėliai jau slėpsis kitoje vietoje nei pirma. Toje pačioje vietoje keturlapio antrą kartą žaisdamas jau neberasi. Sėkmės beieškant. Dabar spausk šią NUORODĄ ir kaip rusai sako "derzai".

Vaikystėje, prisimenu, su draugais aptikę dobilų lauką puldavom jame ieškoti keturlapių augaliukų. Surastus, sugalvoję norą, suvalgydavom. Tiesa dažniau tokius šposus kieme krėsdavom ne su dobilais, o su alyvų žiedais. Ech...alyvos,.. dobilai,.. pavasaris... jau ne už kalnų, jau greitai mieliausias metų laikas - pavasaris... tikrasis, o ne kalendorinis...

Ar žinote koks pirmasis signalas vyrams praneša, kad atėjo pavasaris? Ne, tikrai ne žydinčios alyvos ar tuo labiau žali dobilai. Tai, MOTERŲ TRUMPI SIJONAI! :)
Su artėjančiom Velykom! Su gražiausia pavasario švente! PAVARYKIM!
Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. Drumzlėskovo 20, 2008

  Man realybėje geriau sekasi su keturlapių paieškom :]

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškaskovo 20, 2008

  Kalbų nėra...realybėje dobilų lauke beieškodamas keturlapių ir mergą gali kokią uzlauzti. radau 4 xD

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškaskovo 20, 2008

  daugiau 3 nerandu

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškaskovo 21, 2008

  Hmm... iš pirmo karto radau 7 ir dar buvo like laiko 195.
  Ieškodamas žiūrėjau ne į išskiriamus, o į gretimus - gan efektyvus būdas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškasrugsėjo 28, 2009

  Žinokit aš labai labai norėjau surasti keturlapį dobilą. Ir kartą kaime sau vaikščiodamas dariauisi, gal kur netyčia pamatysiu, taičua iš pat pradžių tai buvo veltui... Trilapis, trilapis, o šešialapis... Ai ne... Čia tik tu trilapiai... Ir kai jau buvau benusprendęs pasiduodi, patraukiau namų link. Tačiau staiga sustojau, ir pajutau, kad reikia nuleisti žvilgsnį žemyn, nes pamačiau atsiskyrusių dobiliukų būrį. O tarp jų ir radau savo keturlapį, kuris dabar džiūsta knygoje ir vėliau bus ilaminuotas, kad neštų sėkmę visur ir visada :)

  AtsakytiPanaikinti