2008-01-22

Pastatų šiltinimas termoputomis - revoliucija šiltinimo srityje

Photobucket1986 m. Kanadoje išrastos šilumai ir garsui izoliuoti skirtos termoputos kokybe ir patikimumu išsikovojusios pripažinimą pasaulinėje naujų technologijų rinkoje nuo 2007 metų rudens pradėjo šiltinti ir lietuviškus namus.
Lietuva viena iš pirmųjų Europoje pradėjo diegti Kanados firmos ICYNENE Inc. unikalią kompleksinio šiltinimo specialiomis ICYNENE® termoputomis technologiją.

ICYNETE kontaktai Lietuvoje


Daugiau ICYNENE šiltinimo technologijos video
Dalinkitės:  

11 komentarų :

 1. viskas būtų gražu ,jei ...
  prieš du metus termoputa ,,pateko'' į mano namo sienas ,bet prieš savaitę keičiau lauko duris ir pamačiau ,kaip tai ,,gerai''.termoputa suplonėjusi ,iš abejų pusių putos maždaug po 1-1,5 cm tarpai ,vadinasi ,turėjau sienoje vieną tarpą ,dabar du .vėjas pučia ,kaip iš kamino. gėda prisipažinti ,kad pasirinkau termoputą ir taip stipriai apsirikau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškassausio 05, 2012

  o as galvojau taip pat apsiltinti..........
  o dabar net nezinau ar verta....

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškaskovo 06, 2012

  Ponas Zeniau, o kai pripildete tarpus termo puta ar kazkoks silumos efaktas buvo? Ar cia tik triukas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškassausio 26, 2013

   pajutau ...piniginėje dingo 2000 lt ,tik tiek

   Panaikinti
 4. Anonimiškaskovo 27, 2012

  Na,dabar ir mes susimaisem.Zadejom siltinimui naudoti termoputa.Ir kuo dabar betiketi.Atseit,kanadiska labai gera,kitkuo neapsimoka sildinti.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Prieš šiltindamas savo būstą, teko labiau gilintis į termoputų rūšis, tame tarpe ir Gamo putų (Icynene). Nei vienų iš termoputų nesirinkau, nes
  - tai grynai cheminės medžiagos. Kam papildomos chemijos savo būste, kai yra rinkoje termoizoliaicinių medžiagų, kurių sudėtyje žekliai mažiau chemijos.
  - šilumos laidumo koeficientas Icynene (Gamo termovatos/putos) beveik nesiskiria nuo ekovatos, kai kurių mineralinių vatų ir kt., bet šiltinimo termoputomis kaina brangesnė.

  - Icynene gyvuoja vos 25 metus - tai gan naujas produktas, tad neaišku kiek ji ilgaamžė ir ar nepraras savo savybių po 20 metų, ar nesuirs.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Vokiškos Togo putos = Aminothermputos sertifikate parašyta, kad minėtos termoputos susideda iš formaldehidinės dervos ( vok. Formaldehydharz)http://www.revida.lt/images/stories/dokumentacija/oro_tarpai/Aminotherm_degumo_protokolas.pdf

  Amerikos sveikatos departamentas formaldehidus yra įtraukę į savo ataskaitą kaip kancerogenišką medžiagą, žr. http://ntp.niehs.nih.gov/?objectid=03C9AF75-E1BF-FF40-DBA9EC0928DF8B15

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sorry, vokiškos termoputos yra tik Aminotherm, o Togo putos iš Demilec, JAV

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškasgegužės 20, 2013

  Nereikia maišyti aminoplasto termoputų su poliuretaninio pagrindo putomis. Visos jos turi savo panaudojimo sritis. Termoputos oro tarpui, poliuretanas ant paviršiaus, pvz angarams.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškasrugsėjo 09, 2013

  Naiviai Zenius tikejosi, kad uz 2000 isspres namo siltinimo problemas, prisipute siena, o po dvieju metu keicia kiauras duris ir tt. per tokius zioplius ir gimsta pletkai.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Anonimiškasspalio 21, 2014

  tai ką patartute šiai dienai-šiltinti,ar daugia kurti pečių?

  AtsakytiPanaikinti