2007-05-29

2007-05-26

2007-05-24

Nemokami apsikabinimai (Free Hugs Campaign) - Pasaulinė akcija

2006 m. Rugsėjo 22 d. australietis Juan'as Mann'as išejo į Sidnėjaus gatves virš galvos iškėlęs užrašą "FREE HUGS" ("Nemokami apsikabinimai"). Pasak Juan'o, akcijos tikslas buvo pažadinti žmonėse norą dažniau vienas kitą apkabinti. Akcija buvo nufilmuota ir patalpinta You Tube. Per tris menesius šį video pažiūrėjo virš 9 milijonų svetainės lankytojų.

Po paskelbimo online akcijos video medžiaga pasirodė keletoje stambių pasaulio televizijų eteryje. Juan'o akcijos banga nuvilnijo per daugumą pasaulio šalių.
Daugiau informacijos apie akciją čia: www.freehugscampaign.orgP.S. Jeigu šalia Jūsų, kai skaitote šį įrašą yra žmogus, - apkabinkite jį. Šiltų jausmų niekada nebus per daug :)

Video šaltinis: PeaceOnEarth123,

2007-05-23

Euroviziją prisiminus: Telex (Telex at Eurovision 1980) - tarp kitko, šis pasirodymas kai kuo, kai ką primena...

Photobucket1980 metais belgų elektroninio popso grupė Telex (Marc'as Moulin'as, Dan'as Lacksman'as ir Michel'is Moers'as) su savo ironiškai kvaila dainele "Euro-Vision" kurios principas "ką matau, tą ir dainuoju" sudrebino Eurovizijos dainų konkursą. Belgai tiesiog "pavarė" ant Eurovizijos. Po jų pasirodymo salė nuščiuvo, tada vienas iš grupės narių nuo scenos ramiu veidu nufotografavo pritrenktus žiūrovus. Skirtingai nei mūsiškius LT United, Telex'sus už šį jų pasirodymą-pokštą nubuksavo. Jie liko treti nuo galo.Video šaltinis: mwanji

2007-05-22

Video klipų ir filmukų atsisiuntimas iš daugelio populiarių vaizdo svetainių

Atsisiųsti video su KEEPVID galima daugiau kaip iš 40 svetainių:


Su download.uzeik.net galima atsisiųsti video iš LIETUVIŠKŲ svetainių tokių kaip Vaizdelis.lt, Videogaga.lt. TV.lt

Photobucket

Su ZAMZAR video galima atsisiųsti jau konvertuotą į 3gp, ipod, avi, mp4, mpg ir t.t. formatą.

Photobucket


Kaip parsisiųsti flash video iš Lrytas.lt svetainės ir kitų… (Autorius Radiocool)

Žaliems gal pravers mano patirtis. Skaitykite žemiau. Kai kuri informacija bus pasenusi, bet visumoje naudingų "reikalų" turėtumėte rasti

Kaip iš interneto į savo kompiuterį atsisiųsti patikusį vaizdo filmuką, klipą ar kitą vaizdo medžiagą? Paaiškinsiu taip, kaip pats darau.

Video portalai. Video paieška
Prieš siųsdamiesi vaizdelį patikrinkite ar yra galimybė iš svetainės kurioje šis vaizdelis publikuojamas jį atsisiųsti. Svetainių sąrašą galima rasti vaizdelių atsisiuntimo programose. Paprastai galimybė atsisiųsti vaizdelius iš populiariausių vaizdo portalų tokių kaip YouTube, Metacafe, Google video, Break, Dailymotion, Ifilm ir panašiai yra. Rekomenduoju apsiriboti keletu vaizdo portalų ir nesiblaškyti po visą internetą ieškant įdomių vaizdų. Dažniausiai tie patys vaizdai sukasi keliasdešimtyje didžiųjų vaizdo portalų. Jeigu patikusį vaizdelį aptikote svetainėje iš kurios parsisiųsti vaizdo galimybės nėra, siūlau to paties vaizdelio paieškoti YouTube ar Metacafe ir tikrai surasite. Tik beieškodami bandykite į paieškos langelį rašyti įvairias paieškos žodžių kombinacijas.

Pavyzdžiui YouTube paieškos lange (search) parašę "Jasikevičius" gausime štai tokius vaizdus:O parašę "Š.Jasikevičius" gausime jau kitus vaizdus:Video vaizdų atsisiuntimas
Gerai, vaizdelį kurį norime atsisiųsti radome. Dabar reikia jį išsaugoti savo kompiuteryje. Su kuo tai galima padaryti?
Aš asmeniškai naudoju kelias priemones. Siunčiuosi su internete esančiomis programomis: http://download.uzeik.net/ arba http://keepvid.com/, arba siunčiuosi su parsisiųsta Free FLV Converter programėle esančia mano kompiuterio darbalaukyje kuri leidžia ne tik atsisiųsti video bet ir konvertuoti jį iš internetinio FLV (flash) formato į AVI (AVI formato failą galima įrašyti į CD ar DVD diską ir žiūrėti per DVD leistuvą. Paverstą į AVI formatą vaizdelį galima redaguoti, karpyti, montuoti. Su FLV formato failu to nepadarytume). Taigi dabar trumpai pristatysiu kaip veikia kiekviena iš šių programų, kokie pliusai ir minusai.

http://download.uzeik.net/
Gera programa. Problemų neturėjau tik mažas vaizdo svetainių iš kurių galima parsisiųsti video sąrašas. Tik 8 svetainės. Mažoka. Nors pati populiariausia - YouTube sąraše yra, bet nėra kitos man patinkančios svetainės Metacafe. Iš jos su šia programėle parsisiųsti vaizdų nepavyks.
Siųstis video su šia programa labai paprasta. Pavyzdžiui YouTube nukopijuojame patikusio filmuko URL adresąNukopijuotą adresą "įklijuojame" programos langelyje. Pažymime svetainės pavadinimą ir spaudžiame mygtuką "atsisiųsti". Iššoks langas. Spaudžiame vidurinį mygtuką. Iššokusiame lange, apačioje pirmoje juostoje įrašome filmuko pavadinimą. Tik reikia nepamiršti prieš saugojant prie failo pavadinimo po taško parašyti tris raides flv
Ir spaudžiame šalia esantį mygtuką. Viskas. Programa pradės į kompiuterį siusti vaizdo failą.

http://keepvid.com/
Praktiškai tik su šia programa dabar ir siunčiuosi vaizdus. Veikia taip pat kaip ir http://download.uzeik.net/ tik turi daugiau galimybių. Atsisiųsti video su šia programa galima daugiau kaip iš 40 svetainių. Čia video pamoka:Video žiūrėjimas. Video konvertavimas. FLV formato vertimas AVI formatu.
Programėlių pagalba į savo kompiuterį atsisiuntėme video vaizdelį. Jis mūsų kompiuteryje bus išsaugotas FLV formatu. Jeigu neturime FLV leistuvo atsisiųsto filmuko pažiūrėti nepavyks. Ką daryti? Tokiu atveju leistuvą reikia parsisiųsti iš interneto. Aš naudoju nemokamą Sothink FLV Player. Jį galima atsisiųsti čia.Jeigu norėsite atsisiųstą vaizdelį redaguoti, įrašyti į DVD diską ir žiūrėti per DVD leistuvą jums reikės FLV failą konvertuoti į AVI formatą. Šį darbą puikiai atliks nemokama programa Free FLV Converter. Ši programa leidžia konvertuoti FLV failą į AVI arba AVI, MPEG, VOB,DIVX, WMV failus į FLV. Taip pat su ja galima atlikti vaizdo failų paiešką YouTube ir surastą vaizdą atsisiųsti į kompiuterį. Programa gali automatiškai siunčiamą vaizdą konvertuoti į AVI formatą.

Čia galite susipažinti dar su vienu būdu siųstis, ieškoti ir žiūrėti video. Tai Miro 1.0. Ši programa lyg savotiškas internetinis televizorius Jūsų kompiuteryje. Daugiau čia.

Video šaltinis: massimo83

2007-05-21

2007-05-19

2007-05-18

2007-05-17

Moteris, tiesiogine šio žodžio prasme, - PA - VA - RĖ...

PhotobucketVienas iš seniausiai internete besisukančių vaizdelių. Moteris praktiškai lygioje vietoje sugeba apversti automobilį aukštyn ratais. Sugebėk tu man taip...Video šaltinis: marasco77

2007-05-13

2007-05-10

2007-05-09