2007-12-11

Kalėdinės dovanos arba 5 originalūs Kalėdiniai pasiūlymai

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Atvirutės autorius: Tadas Raila (6 m.), Pagiriai, Kėdainių raj.

1.


Argi ne smagu per Kalėdas dovanų gauti dėlionę su savo artimiausių žmonių atvaizdu? Tokia dovana ne vieną nustebintų ir suteiktų teigiamų emocijų kelioms dienoms į priekį. Įsivaizduojat kokia romantika - sėdit jūs šalia eglutės ir prie žvakių šviesos kartu su šeima dėliojat mieliausią širdžiai prisiminimą. Jėga!

Dėlionę galima užsisakyti Asmeniška.lt. Pagaminimo laikas per 1 savaitę. Galimas detalių skaičius: 12, 30, 60 ir 130.

Svetainėje rasit krūvą kitų originalių pasiūlymų. PVZ iš nuotraukos jums sukurs lėlę antrininkę, pagamins asmenišką pliušinį meškiuką. Praktiškesnės dovanos taip pat yra - asmeniškas rankšluostis ar chalatas, puodelis ar lėkštė su atvaizdu ir daug, daug kitų originalių pasiūlymų. Be galo asmeniška.

2.


Ši krautuvėlė turi kažkokią ypatingą aurą. Ar tai būtų smulkios muzikinės dovanėlės (nedideli mechaniniai grojantys dalykėliai / kaina nuo nuo 30 iki 90 Lt) ar prisukami nostalgiški skardiniai žaislai (kaina nuo 35 iki 170 Lt už besisukančią skardinę karuselę su arkliukais), ar autoriniai papuošalai, graviūros bei praeitimi dvelkiančios garo mašinos ar net lokomotyvai, visi jie spinduliuoja kažkokia ypatinga nepaaiškinama šiluma. Tokios dovanėlės sugebėtų atitirpinti net ir šalčiausio žmogaus širdį.

Štai kaip originaliai krautuvėlės šeimininkai pristato savo prekes:
Visokie Daiktai yra gražūs
Visokie Daiktai nėra visi daiktai
Visokie Daiktai turi praeitį - esamą arba būsimą
Visokie Daiktai yra daiktai savyje
Visokie Daiktai teikia džiaugsmą arba liūdesį
Visokie Daiktai nemėgsta spoksojimo, tačiau neprieštarauja būti apžiūrimi
Visokie Daiktai mėgsta vieni kitus - kartais pasišneka
Visokie Daiktai turi vidinę aurą ir PVM
Pinigai nėra Visokie Daiktai, tačiau tai priemonė jiems įsigyti

Gražu.

3.


Sveikata - brangiausias žmogaus turtas. Nustebinkite brangų žmogų ir padovanokite jam nepakartojamus pojūčius Trasalio SPA ir sveikatingumo centre. Suteikite savo artimiesiems šansą pasijusti lyg debesyse. Nepakartojama dovana! Dovanų čekius galite įsigyti geradovana.lt arba pačiame Trasalyje. Trasalio SPA centras įsikūręs Trakuose ir Kalėdų proga siūlo aibę viliojančių akcijų, kai kurios galioja iki 2008 sausio 8 d.Pats, taip pat esu buvęs šiame centre ir žinot kas mane sužavėjo, tiesiog pritrenkė - tai siūlomų sveikatingumo ir relakso paslaugų gausa. Ten tiek visko daug, kad akys raibsta, o kūnas trokšta viską išbandyti. Įvairiausi masažai, kapsulės, vonios, vonelės, baseinai, druskų kambariai, soliariumai, infrasaunos ir t.t. Žodžiu norimas ir tinkančias procedūras ras kiekvienas. Relaksas garantuotas!

4.


Padarykite staigmeną. Užsakykite savo artimiesiems profesionalaus golfo trenerio pamokas. Kieno? Golfo? Taip, taip, golfo. Kodėl gi ne? Stulbinantis nustebimas, o vėliau smagi atrakcija. Ar kada kitą kartą gyvenime pasitaikys proga išbandyti šią turtingųjų sporto šaką? Daugeliui vargu. Tai kodėl gi nepasinaudoti šansu kurį Kalėdų proga siūlo Europos centro golfo klubas įsikūręs šalia sostinės(Molėtų pl. 26 kilometre) ir neišmauti į aikštyną? Superinė ir netikėta dovana! Ir kaina prieinama.5.


Kokios Kalėdos be gražių atviručių? Jau kuo, kuo, bet atvirutėm, tai tu mūsų nenustebinsi - pasakysit - jų pilna visur ir kokių tik nori. Stebinsiu ne aš, o VIPT organizacija (Viešųjų interneto prieigos taškų asociacija), tiksliau šios organizacijos iniciatyva suburti vaikai kurie piešė Kalėdines atvirutes.

Šioje galerijoje skelbiamos atvirutės buvo sukurtos "Šventinės atvirutės" konkursui, kuriame dalyvavo beveik 600 darbų, nupieštų vaikų iš visos Lietuvos. Galerijoje galite susipažinti su dalyvių ir nugalėtojų darbais. Jums patikusią atvirutę galite pasiųsti draugui - tiesiog paspauskite po atvirute esančią nuorodą "Siųsti atvirutę su šiuo paveikslėliu!"

Manau, kad šiltesnių ir gražesnių atviručių, nei šios, pasaulyje nėra. Jų tiesiog būti negali. Tai pati nuoširdžiausia dovana.

Su artėjančiom šventom Kalėdom!
Dalinkitės:  

5 komentarai :

 1. man šiemet geriausia kalėdinė dovana kasnors iš http://www.topbeauty.lt :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškasgruodžio 18, 2013

  Na šaunūs pasiūlimai :) Aš šiais metai apsiribosiu pirkdama [url=https://www.geradovana.lt/lt/kaledines_dovanos.aspx]kaledines dovanos[/url] :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškasgruodžio 18, 2013

  Na šaunūs pasiūlimai :) Aš šiais metai apsiribosiu pirkdama kaledines dovanos :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žinau, kad skamba banaliai, bet kadangi mano mama labai mėgsta, tai aš jai išrinkau SPA procedūras, tikiuosi patenkins lūkesčius:)

  AtsakytiPanaikinti