2007-12-17

Kalėdinė muzika daro stebuklus - Ozzy Osbourne ir Jessica Simpson

PhotobucketKalėdos stebuklų metas. Jų metu net ir tokie rokeriai kaip Ozzy Osbourne uždainuoja sau neįprastu būdu. Ozzy poroje su pop muzikos žvaigžde Jessica Simpson dainuoja lyrinę Kalėdų dainą. Ar gi ne stebuklas?
Apie Ozzy rašiau čia . Visi turbūt yra girdėję apie beprotišką, tiek gerąją, tiek blogąją prasme, šio rokerio gyvenimo būdą. O štai gražioji Jessica Simpson yra visiška jo priešingybė. Jessica gimė 1980 m. Tuo metu Ozzy jau buvo didelė žvaigždė ir...girtuoklis. Metais ankščiau, nei gimė Jessica, už girtuoklystes jis buvo išmestas iš populiarios roko grupės "Black Sabbath".

PhotobucketTaip sutapo, kad tiek Jessicai, tiek Ozziui praėjusio tūkstantmečio pabaiga buvo sėkminga. Kai 1999 m. Jessica Simpson išleido pirmąjį savo didžiulio pasisekimo sulaukusį albumą „Sweet Kisses“ (klausyti) Ozzy Osbourne vėl koncertavo su "Black Sabbath". Susijungusi grupė tuo metu (1998 m.) buvo įrašiusi pirmąjį savo "gyvą" albumą "Reunion"(klausyti), pakilo iki TOP 10 (JAV) ir už dainą "Iron Man"(Paranoid)(žiūrėti) gavo pirmąjį "Grammy" apdovanojimą.

Taigi Ozzy Osbourne su Jessica Simpson arba "tėvelis" su "dukryte" - du visiškai skirtingi žmonės Kalėdų proga dainuoja gražią lyrinę dainą. Kalėdos stebuklų metas! Įmanoma viskas!


Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą