2007-11-14

Miro 1.0 - patogi nauja video paieška ir peržiūra

Tik vakar vakare parašiau straipsnelį apie pasenusį tradicinės televizijos modelį (Kam reikalinga televizija kai yra internetas?) ir še tau, kad nori, šiandien ryte įsijungiu kompą ir matau naujieną, kad vakar oficialiai startavo Miro 1.0!

Kas tai? Pasakysiu paprastai. Tai patogi ir nieko nekainuojanti video failų publikuojamų internete paieška, peržiūra ir atsisiuntimas į kompiuterį. Tai internetinis televizorius kompiuteryje. Tiems kas mėgsta internete žiūrėti video šis žaisliukas turėtų patikti. Parsisiunčiau sau, pabandžiau, patiko. Patogi ir paprasta navigacija. Graži, maloni išvaizda. Palyginus greitai siunčia (download'ina) failus. Leidžia patogiai susidėlioti, sugrupuoti jau turimus failus bei siunčiamus. Programoje esantis vaizdo leistuvas atkuria didelės raiškos vaizdą HD. Juo galima žiūrėti ne tik iš interneto parsisiųstus failus, bet ir kompiuteryje esamus įvairių vaizdo formatų failus. Atkuria Quicktime, WMV, MPEG, AVI, XVID ir kitus populiarius formatus. Gamintojai skelbia, kad su Miro galima atsisiųsti net BitTorrent failus. Šito dar nebandžiau, todėl apie tai nieko negaliu pasakyti. Dėl atkuriamo vaizdelio kokybės, tai parsisiunčiau failiuką iš blip.tv - rodo fantastiškai!

Parsisiuntę ir įdiegę programą gausite šūsnį mokomosios medžiagos apie tai kaip naudotis programa. Medžiaga pateikta paprastai ir aiškiai. Taip pat gausite krūvą vaizdo kanalų (virš 2700) iš kurių nemokai galėsite išsirinkti ir žiūrėti patikusias laidas ir vaizdus.

Programos lange rasite jau iš karto įtrauktus kelis populiarius vaizdo portalus: YouTube, Google Video, Yahoo!, Revver, Daily Motion, Blip.tv, BlogDigger ir Mefeedia. Žodžiu pradžiai tiek. Žiūrim, bandom, vartojam...

Nemokamai parsisiųsti Miro galima čia

Download Miro - Free
Dalinkitės:  

3 komentarai :

 1. Anonimiškassausio 02, 2008

  Be puikių patarimų, deja autorius pernelyg greitai susižavėjo tokia "patogia nauja video paieška ir peržiūra". Bent jau reikėtų įspėti kitus skaitytojus,kad instaliuojant jokiu būdu neleistų naršyti po savo kompiuterį (kaip siūloma) ir asocijuoti su visais video failais. Tai tas pats nemokamas sūris...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Palaikau labiau autorių. Juk kai instaliuoji porgramą, skaityt reik, ko ji tavęs klausia. Programos instaliavimas nėra kažkoks žaidimas, kuriame tu spaudinėji mygtukus, ir dėlioji varnytes tikėdamasis, kad ji susikonfiguruos taip, kaip tau reikia :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mariau, labai teisingai pakomentavai. Aciu.
  Gal ir vertejo uzsiminti apie tai, kad reikia atidziai ziureti kai instaliuoji ko ji taves praso, bet man tai atrode nereiksmingas patarimas. Siap jau ir taip turetu buti aisku, kad instaliuojant nesvarbu kokia programa i savo kompiuteri to nereikia daryti visiskai aklai. Reiki atidziai ziureti ko programa praso :)

  AtsakytiPanaikinti