2007-10-09

Panevėžio savivaldybė Miltiniui "užstatė" ragus arba apie KONFLIKTĄ


Galų gale Panevėžyje atidengtas režisieriui Juozui Miltiniui skirtas paminklas. Raguotas paminklas sunkiai skynėsi sau kelią į Panevėžio aikštę. Jo kūrimo procesą lydėjo KONFLIKTAI:

"...Ginčai prasidėjo tuomet, kai skulptorius Juozas Šlivinskas apskundė Panevėžio miesto savivaldybės skelbtą konkursą paminklui sukurti. Jo įsitikinimu, vienam iš paminklo kūrėjų - R.Midvikiui - padarė svarbią išimtį.
J.Šlivinskas įrodinėjo, kad jo kolega R.Midvikis per antrą konkurso etapą neleistinai pakeitė savo pirmojo paminklo J.Miltiniui variantą.
J.Šlivinsko teigimu, pertvarkytas R.Midvikio darbas tapo nepanašus į pirmąjį variantą ir buvo išrinktas geriausiu.
Tokį savivaldybės sprendimą J.Šlivinskas apskundė teismui
..
." lrytas.lt


KONFLIKTAI nesiliauja ir atidengus paminklą. Panevėžio savivaldybės ant maestro galvos "užstatyti" ragai sukėlė tikrą audrą tarp menininko gerbėjų.

"Įdomu kaip jautėsi generalvikaras R.Pukenis apšėtonėjusią skulpturą šventindamas? Išgamos. Ne pagarba čia, o pasityčiojimas. Nedaryk kitam to, ko nenori, kad tau darytų. Įdomu, kas iš šito paminklo užsakovų ir vykdytojų, bei proceso dalyvių noretų tokio paminklo sau? O reikėtų-visiems po velnią ant kapo." komentaras paliktas po lrytas.lt publikacija apie paminkląKONFLIKTAI, KONFLIKTAI, KONFLIKTAI...
Pats maestro apie KONFLIKTĄ yra pasakęs štai ką:

"Konflikto nebuvimas - tai tas pats, kaip šikti per burną"


Štai taip!

Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą