2007-10-17

"BILLY,S BAND" koncertas Vilniuje


Draugas atsiuntė žinutę, kad pirmadienį spalio 22 dieną 19 valandą sostinės klube „New York“ įvyks „Billy‘s band“ grupės iš Sankt Peterburgo koncertas. Kadangi esu didelis džiaz bliuzo gerbėjas paagituosiu ir kitus mėgstančius šią muziką ateiti į koncertą. Čia įmetu keletą „Billy‘s band“ gabalų. Kas apie šią grupę anksčiau nėra girdėjęs turi puikų šansą patirti malonaus atradimo skonį.

Billy's Band - Lets drink some wine \ Davaika vipei vina (Daina rusų k.)Billy's Band - ICM (Daina anglų k.)Čia reklaminis kvietimas kuris buvo prisegtas prie laiško:

Tomas Waitsas iš Sankt Peterburgo atvyksta koncertuoti į Vilnių!

Taip, tai siurprizas. Pirmą kartą Lietuvoje! Viena iš pačių labiausiai neįtikėtinų, stilingų, emocingų undergroundo grupių ne tik Rusijoje, bet ir visoje Europoje, atvyksta į Vilnių. Vienintelis koncertas įvyks spalio 22 dieną 19 valandą sostinės klube „New York“. Būtent šį klubą renginio organizatoriai „Trys M“ kartu su muzikantais po ilgų paieškų parinko kaip tinkamiausią ir labiausiai artimą linksmam, sarkastiškam, ekstravagantiškai – erotiškam džiazo – bliuzo – regio kabaretiniam stiliui, kurį sukuria geriausia Rusijos klubinė grupė „Billy‘s band“. Grupės įvaizdis primena gyvą ir spalvingą Tomo Waitso reinkarnaciją, padaugintą iš ypatingo Šiaurės Palmyros dvasingumo ir romantikos. Būtent Tomas Waitsas, prieš trejus metus išvydęs grupės pasirodymą Berlyne, pareiškė, kad dabar, kai yra tokia grupė kaip „Billy‘s band“, jis gali ramiai pasitraukti nuo scenos.
Vienas leidinys apie grupę rašė taip: „Yra du seksualūs instrumentai: saksofonas ir kontrabosas. O jei prie seksualaus kontraboso pridėtume seksualų užkimusį vyrišką balsą ir skrybėlę, gautume Bilį. Bilis – arba Vadimas Novikas – grupės lyderis. Tai vienas madingiausių nepasiduodančios klasifikacijai Piterio muzikos personažų.
Būtina atkreipti dėmesį į „Billy‘s band“ tekstus. Jie gilūs, neįtikėtinai šmaikštūs, vaizdinių paletė puikiai atspindi mažo, tačiau dvasingo žmogaus, gyvenančio dideliame mieste, gyvenimą.
Apie „Billy‘s band“ sunku kalbėti, juos reikia matyti, girdėti, jais galima kvėpuoti kaip oru. Ir mes greitai turėsime tokią unikalią galimybę.
Primename, kad bilietus į grupės koncertą galite įsigyti klubo „New York“ kasoje, o taip pat visuose bilietai.lt prekybos taškuose.
Dalinkitės:  

0 Komentarai :

Rašyti komentarą